Görögország: magyar kapust igazol a Panioniosz

2012.01.09. 18:09
Címkék
A görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Panioniosz csapata magyar kapust igazol Pogacsics Krisztián személyében.

A 26 éves hálóőr az ősszel a nagyváradi FC Bihor kapusa volt, és az ősz legjobb hálóőrének választották a másodosztályban. A nagyváradiak a másodosztály egyik csoportjában a kilencedik helyen állnak.

Pogacsics mellett a 21 éves Ciprian Selagea is próbajátékon vett részt a görög klubnál, és mindketten jó benyomást keltettek a görög vezetőkben, akik szerződést is ajánlottak nekik.

Pogacsics Magyarországon a Zalaegerszeg játékosa volt. A magyar kapus néhány nap múlva utazik Görögországba, és a Nemzeti Sport kérdésére elmondta, hogy először fél évre kölcsönbe kerülne a Panionioszhoz, ám a görögök opciós jogot kapnak arra, hogy a nyáron végleg megvegyék.

A tizedik helyen álló Panioniosz játékosa André Schembri is, aki az előző szezonban a Ferencváros futballistája volt.

Legfrissebb hírek

Rock hazai közönség előtt dobott kilencnyilast, de Bunting nyert Belfastban – videó

Egyéb egyéni
20 perce

Pénteki sportműsor: DVSC–MTK az NB I-ben; ellenfelet kap az FTC az El-ben, sorsolnak a BL-ben és a Kl-ben is

Minden más foci
29 perce

Három magyar lesz egyszerre pályán a BL-ben?; Golomán György: A papírforma francia sikert ígér, de...

E-újság
32 perce

Sorozatban 78. mérkőzését veszítette el a Dunaújváros a férfi röpi Extraligában

Röplabda
46 perce

Ezek a csapatok folytatják az Európa-liga és a Konferencialiga nyolcaddöntőjében

Európa-liga
51 perce

Hiába dolgozta le kétgólos hátrányát a Dinamo Zagreb, ráadás után a Genk jutott tovább

Európa-liga
54 perce

Tupi bácsi – Pucz Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
56 perce

Jöhet a nagy hal! – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
1 órája
Ezek is érdekelhetik