Futács 24 perc alatt mesterhármast vágott

2010.04.20. 21:15
A mezőny legjobbjának bizonyult a három gólt szerző Futács Márkó a Werder Bremen II–Regensburg német harmadosztályú labdarúgó-bajnoki mérkőzésen. A magyar utánpótlás-válogatott támadó 1–1 után a 63., a 83. és a 87. percben is betalált.

A Werder II a 17. helyen áll a bajnokságban, egy ponttal a 16. Regensburg mögött.

A kiesés ellen küzdő csapatok csatájában a Regensburg villámgyorsan vezetést szerzett a cseh center, Petr Stoilov góljával, és a vendégek az első félidőben sokkal jobban is játszottak a „kis Werdernél".

Fordulás után Sandro Wagner gyorsan egalizált, majd megkezdődött a Futács-show: a magyar csatár előbb a második hullámban érkezve szerezte meg a vezetést a brémaiaknak, majd a hajrában még kétszer beköszönt, eldöntve ezzel a találkozót. A tehetséges támadónak ezek voltak az első góljai a német harmadosztályban, eddig 10/3 a meccs/gól átlaga a Werderben.