Eurofutball: Köteles csapattársát 27 másodperc után kiállították

2016.10.30. 22:00
Az izraeli élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában a Korhut Mihállyal felálló Hapoel Beer-Seva 2–0-ra legyőzte a Maccabbi Tel-Avivot.

Köteles Lászlóék (Waasland-Beveren) a 27. másodperctől (!) tíz emberrel játszottak, mert Ibrahima Secket kiállította a játékvezető egy súlyos szabálytalanságért. A magyar kapus csapata ennek ellenére a 9. percben előnybe került az Anderlecht ellen, amely azonban egy perccel később egyenlített. A Waasland-Beveren a szünetben 2–1-re vezetett, s végül legyőzte a hajrában egy piros lap miatt ugyancsak megfogyatkozó Anderlechtet.

Bőle Lukács végig a pályán volt a CSMP Iasiban, amely a hatodik perctől emberhátrányban játszva 2–0-ra kikapott a listavezető Steaua Bucuresti-től a román élvonalban. A CSMP sorozatban ötödször kapott ki.

Targu Mures–Gaz Metan 1–3
CSMP Iasi–Steaua Bucuresti 0–2 Korhut Mihály végig a pályán volt az izraeli első osztályú Hapoel Beer-Sevában, amely odahaza 2–0-ra legyőzte a Maccabi Tel-Avivot, s ezzel a tabella élére ugrott.

CSMP Iasi–Steaua Bucuresti 0–2