Bodor Boldizsár: Látok esélyt a grazi szerződésre

2011.06.15. 21:19
null
Belgium és Hollandia után Ausztria lehet Bodor új állomáshelye (Fotó: NS-archív, Mirkó István)
Címkék
Bodor Boldizsár a Nemzeti Sport Online kérdésére válaszolva elismerte: a héten valóban az osztrák élvonalbeli bajnok Sturm Graz edzéseit látogatja. A holland Rodától távozó, 24-szeres válogatott védő elmondta: bár kondija egyelőre nem tökéletes, lát esélyt a szerződésre.

„A hét végéig valóban a Sturmnál edzek, aztán meglátjuk, hogyan tovább – erősítette meg az Ausztriából származó információt honlapunknak Bodor. – Látok esélyt a szerződéskötésre, ugyanis ha nem lenne rá sanszom, akkor valószínűleg el sem hívtak volna ide erre a hétre a grazi vezetők. Jelenleg nem vagyok ugyan a legjobb kondiban, de úgy érzem, gyorsan utol tudnám érem magam, így ez nem jelenthet akadályt.”

Amennyiben a Sturm vezetői elégedettek lesznek Bodorral, és szerződtetik, úgy Szabics Imre mellett ő lehet az osztrák bajnok második magyar futballistája.

Amint arról a nap folyamán osztrák lapértesülésekre hivatkozva már beszámoltunk: a lejárt szerződésű védőt a grazi klub teszteli a héten. A 29 éves védő korábban a Nemzeti Sport Online-nak elmondta, felkészült arra, hogy a nyáron országot vált.

Bodor 2000-ben, 18 évesen csapott fel légiósnak. Négy éven át a belga Germinal Beerschot csapatát erősítette, 2004-ben igazolt a Rodához.

Legfrissebb hírek

Az új-zélandi játékosnál csak Messi a jobb támadó a FIFA rangsorában a vb első körében

Foci vb 2026
1 perce

„Katarban még érte harcoltak, most Messi akar nyerni a társaiért”

Foci vb 2026
22 perce

Messi az élen, Ronaldo a fasorban sincs a FIFA játékosrangsorában

Foci vb 2026
25 perce

„Katarban még érte harcoltak, most Messi akar nyerni a társaiért” – NS-exkluzív Argentínából

Foci vb 2026
29 perce

A Washington Post szerint Uruguay meze a legszebb

Foci vb 2026
34 perce

Három gól született eddig bedobás után, ez már a második volt a cseheknek

Foci vb 2026
39 perce

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok

Utánpótlássport
1 órája

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik