nemzetisport.hu 2018.02.13 15:27 Frissítve: 2018.02.13 15:27

Ázsiai BL: Vadóczék simán kikaptak Patóéktól

Az ázsiai Bajnokok Ligája első fordulójában Dzsudzsák Balázs csapata után Vadócz Krisztián együttese is sima vereséget szenvedett.

A hongkongi Kitchee a többek között Alexandre Patóval, Anthony Modeste-et és Axel Witselt is felsorakoztató Tiencsin Csüancsien otthonában lépett pályára, és a házigazda kínaiak az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát.

A gólok sorát a 32. percben Modeste nyitotta meg fejesével, majd a meccset végigjátszó Vadócz csapattársa, Paulinho ért olyan szerencsétlenül a labdába, hogy az saját kapujába került, a 39. percben pedig Szun Ko is betalált (3–0).

A csoport másik meccsén a Csonbuk kétgólos hátrányból fordítva nyert a Kasiva Reysol ellen.