NB III: kapust és középpályást igazolt az ETO FC Győr
Az NB III Nyugati csoportjának második helyén álló, a feljutásért küzdő ETO FC Győr megállapodott Gőcze Gergővel és Csizmadia Zoltánnal.
Az NSO információja szerint az ősszel Felcsúton védő, majd a Puskás Akadémiával szerződést bontó kapus, Gőcze Gergő megegyezett a Győri ETO-val, így ő lesz a várhatóan a pályafutását Soroksáron folytató Kunsági Roland utóda a kapuban.Gőcze Gergő megegyezett a Győri ETO-val, így ő lesz a várhatóan a pályafutását Soroksáron folytató Kunsági Roland utóda a kapuban.
A győriek az NB III Nyugati csoportját vezető, nagy rivális Érdi VSE-től is igazoltak, az érdiek honlapja számolt be róla, hogy saját nevelésű középpályásuk, Csizmadia Zoltán az ETO-hoz távozik.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





