NB II: újabb korábbi gólkirály érkezett a Doroghoz

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.26. 17:50
Csák Zoltán után egy újabb korábbi gólkirály, Bor Dávid is a labdarúgó NB II újoncánál, a Dorognál folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja.

A 21 éves Bor Dávid a 2014–2015-ös szezonban 26 meccsen 51 gólt szerzett a Paks II színeiben a Tolna megyei első osztályban – ezzel gólkirály lett –, míg a 2015–2016-os kiírás őszi idényében az NB III Középcsoportjában 11 találatig jutott. Ez felkeltette az NB II-es Balmazújváros szakmai stábjának figyelmét, így a támadó kölcsönben tavasszal a hajdúságiaknál futballozhatott, és 11 meccsen három gólt szerzett.Bor Dávid a 2014–2015-ös szezonban 26 meccsen 51 gólt szerzett a Paks II színeiben a Tolna megyei első osztályban – ezzel gólkirály lett –, míg a 2015–2016-os kiírás őszi idényében az NB III Középcsoportjában 11 találatig jutott. Ez felkeltette az NB II-es Balmazújváros szakmai stábjának figyelmét, így a támadó kölcsönben tavasszal a hajdúságiaknál futballozhatott, és 11 meccsen három gólt szerzett.

Bor Dávid Dorogon is kölcsönben futballozik a következő szezonban. Érdekesség, hogy Bor mellett a Dabason tavasszal NB III-as gólkirályi címet szerző Csák Zoltán is a dorogiakat erősíti az előttünk álló idényben.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DOROGNÁL
Érkezők:
Bora György (SZTK-Erima), Csató Martin (ETO FC Győr, szabadon igazolhatóként), Csák Zoltán (Dabas FC), Zima Ádám (Puskás Akadémia)
Kölcsönbe érkezők: Bor Dávid (Paks, legutóbb kölcsönben Balmazújváros), Grabant Bence (Haladás, legutóbb kölcsönben Sopron), Grabant Péter (Haladás, legutóbb kölcsönben Sopron), Kővári Róbert (Paks, kölcsönben), Medgyes Zoltán (Haladás)
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Földes Milán (ETO FC Győr), Grósz Gergely (Komárom), Nagy Richárd (Vác)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Az Arsenal lemondhat Gyökeresről; Dzeko és Immobile is visszatért Olaszországba – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
3 órája

Kazincbarcikára igazolt az örmény labdarúgó-válogatott csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája

Győrből érkezett korosztályos válogatott a Kecskeméthez

Labdarúgó NB II
12 órája

Az Arsenal dán válogatott középpályással erősített – hivatalos

Angol labdarúgás
12 órája

A Videotonnál folytatja az Újpest középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB II
13 órája

Boér Gábor: Sikerült egy olyan keretet kialakítani, amit három hete nem hittem, de aláírtam volna

Labdarúgó NB II
15 órája

Egyes hírek szerint Matheus Saldanha már átesett az orvosin, új csapata hamarosan bejelentheti

Labdarúgó NB I
15 órája

Spanyolországba és Belgiumba adja kölcsön egy-egy játékosát az MTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.07.09. 22:21
Ezek is érdekelhetik