NB II, Nyugati csoport: az MTK legyőzte Felcsúton a „kis Videotont”

2011.08.28. 19:42
Az MTK 2–1-re győzött a Videoton-Puskás Akadémia ellen idegenben a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában. A vendégek Zsidai László és Tischler Patrik góljával vezetést szereztek, majd Szakály Dénes szépített a hajrában.

A fordulóból elhalasztott SzigetszentmiklósBaja mérkőzést otóber 19-én, szerdán 14.30-kor rendezik meg.
SzigetszentmiklósBaja mérkőzést otóber 19-én, szerdán 14.30-kor rendezik meg.

NB II, NYUGATI CSOPORT
2. FORDULÓ
VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA–MTK 1–2 (0–1)
Felcsút, 500 néző. Vezette: Solymosi (Szalai D., Hofbauer)
VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA: Somodi – Margitics, Vaszicsku, Lipták, Hidvégi – Macsicza (Soós, a szünetben), Papucsek, Babos, Szakály D. – Baracskai (Jankovics, 56.), Máté J. (Elek B., 80.) Edző: Hartyáni Gábor
MTK: Hegedüs L. – Wolfe, Kálnoki-Kis, Szekeres, Vadnai – Zsidai, Pölöskei Zs. (Ladányi, 34.) Kanta J. – Pál A, Tischler (Könyves, 80.), Frank (Hajdú S., 91.) Vezetőedző: Garami József
Gólszerző: Zsidai (0–1) a 26., Tischler (0–2) a 67., Szakály D. (1–2) a 90. percben
MESTERMÉRLEG:
Hartyáni Gábor: – A csapatot dicséret illeti, mindent megtett, jól küzdöttek, de jelen pillanatban az MTK ellen ez kevés volt.
Garami József: – Küzdelmes, jó iramú mérkőzés volt, úgy érzem megérdemelten nyertünk.
BKV ELŐRE–DUNAÚJVÁROS 1–0 (0–0)
Sport utca, 200 néző. Vezette: Farkas T. (Horváth Z., Hima)
BKV ELŐRE: Vezér Á. – Fazakas (Császár, 79.), Baranyai, Miklósvári, Mayer – Máj (Selei, 71.), Varga E., Csikós – Takács M., Szabó V. (Katona D., 89.), Berki P. Vezetőedző: Szapor Gábor
DUNAÚJVÁROS-PÁLHALMA: Floszmann – Kóczián, Vaskó J., Salamon, Pénzes B. – Huber, Payeta, Cséza (Kőkuti, 75.), Nagy D. (Dudás P., 51.) – Berényi, Márki (Kocsis G., 83.) Vezetőedző: Nagy Zoltán
Gólszerző: Berki P. (1–0) a 75. percben
Kiállítva: Kóczián (második sárga lap után) a 85. percben
Szapor Gábor: – Sokat javultunk a játékban, s ez a jobb teljesítmény a várva várt gólt is meghozta. Sérültjeink állapota javul, így bizonyára javul a teljesítményünk a következő hetekben.
Nagy Zoltán: – Sajnos ismét gyenge volt a támadójátékunk, még mindig nem tudjuk saját játékunkat játszani.