NB II, Nyugat: hozta a kötelezőt a Tatabánya

2012.10.14. 17:10
Az NB II 9. fordulójában a Nyugati csoportban a második félidőben szerzett találatokkal győzte le a Tatabánya a Kaposvár második csapatát. Bár a Paks II hazai környezetben már két góllal is vezetett a Haladás második számú együttese ellen, Lengyel Ferenc csapatának végül be kellett érnie egy ponttal.
LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT
9. FORDULÓ
FC TATABÁNYA–KAPOSVÁR II 2–0 (0–0)
Tatabánya, 300 néző. Vezette: Pintér Cs. (Huszár, Hima)
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Izing, Böjte A., Szekér – Oláh G., Kis Sz. (Bakos Sz., 70.), Huszák, Móri (Skriba, 88.) – Weitner (Csovics, 73.), Frank Vezetőedző: Csertői Aurél
KAPOSVÁR II: Horváth L. – Kuczkó (Házi, 53.), Kovács O., Kiss A., Laczkó D. – Vadas, Kovacic, Fenyvesi (Kirschner, 75.), – Böröczky (Zmukics, 61.), Horváth Á., Katona Gy. Edző: Barna László
Gólszerző: Kis Sz. (1–0) a 47., Móri (2–0) a 75. percben
Csertői Aurél: – Időnként jól játszottunk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Csak akkor maradhatunk az élmezőnyben, ha folyamatosan jól teljesítünk.
Barna László: – A második félidőt rosszul kezdtük, a kapott gól meghatározta későbbi játékunkat. Kapkodtunk és pontatlanok voltunk.
MVM PAKS II–HALADÁS II 2–2 (1–0)
Paks, 200 néző. Vezette: Gyarmati II T. (Kiss I B., Iványi I.)
PAKS II: Kovács A. – Galambos, Szalontai, Berkó, Féhr, Blatt – Cziráki, Pintér N. (Kesztyűs, 81.), Budai (Laták, 90.), Czinger (Horváth M., 80.) – Feil Edző: Lengyel Ferenc
HALADÁS II: Gőcze – Horváth D., Zsirai, Nagy Z., Farkas M. – Hanzl (Medgyes, 70.), Szeles, Fider (Kaiser, 67.), Németh M. (Halmai, 90.) – Kulcsár K., Czafit Edző: Tóth László
Gólszerző: Budai (1–0) a 32., Feil (2–0) a 47., Kulcsár K. (2–1) a 72., Kulcsár K. (2–2) a 86. percben
Lengyel Ferenc: – Tartalmasan és jól játszottunk, kettő nulla után több lehetőségünk volt eldönteni a mérkőzést. Mivel ezt nem tettük meg, balszerencsés döntetlen lett a vége.
Tóth László: – Amit korábbi mérkőzéseinken, kettő nullás vezetésünknél elvett a sors, azt most visszaadta. Remélem a következő fordulókban ez a kompenzáció még inkább megtörténik.