NB II, Nyugat: döntetlen a BKV-Kaposvár II találkozón

2012.10.21. 16:50
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő BKV Előre hazai pályán hatgólos mérkőzésen a hosszabbításban mentett pontot a Kaposvár II ellen.
LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT, 10. FORDULÓ
BKV ELŐRE–KAPOSVÁR II 3–3 (2–2)
Sport utca, 250 néző. Vezette: Farkas T. (6) (Iványi I., Szvetnyik)
BKV ELŐRE: Horváth G. – Fürjes (Halápi, 74.), Nyárasdi, Menyhért, Sebők I. – Kiss K., Dóczi, Mayer (Havlik, 80.), Gáspár B. (Berki P., 57.) – Eszlátyi, Michel
Vezetőedző: Menczeles Iván
KAPOSVÁR II: Horváth L. – Vadas, Kovacic, Kiss A. (Laczkó D. 80.), Zmukics – Pedro – Házi, Thian (Horváth Á., 64.), Fenyvesi – Böröczky, Diallo (Böjte P., a szünetben)
Edző: Barna László
Gólszerző: Eszlátyi (1–0) a 2., Kovacic (1–1) a 22., Dóczi (2–1) a 34., Házi (2–2) a 36., Házi (11-esből, 2–3) a 66., Michel (3–3) a 92. percben
Menczeles Iván: – Akárcsak az eddigi fordulókban, most is gólképesek voltunk hátul. A sors igazságtalansága lett volna, ha elveszítjük a mérkőzést, igaz, az egy ponttal nem sokra megyünk.
Barna László: – Küzdelmes és sok gólt hozó találkozó volt, de nagyon bosszant, hogy egy megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből.

16. BKV Előre SC 10 1 3 6 11–24 –13 6
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban részt vevő NB I-es sportszervezetek tartalékegyüttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba