NB II, Nyugat: botlott a Gyirmót a Tatabánya ellen

2012.11.18. 18:03
A Gyirmót 2–2-es döntetlent játszott a Tatabányával hazai pályán a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában.

A vendégek a 33., majd a 34. percben is betaláltak, így kétgólos előnybe kerültek, de a 36. percben Oross Márton szépített. Sokáig úgy tűnt, hogy győz a Tatabánya, ám a 90. percben Lázár Patrik egyenlített.

LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT, 14. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR–FC TATABÁNYA 2–2 (1–2)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Bognár T. (Gyűrűsi, Aradi)
GYIRMÓT: Holczer – Regedei, Csizmadia, Balog Z., Gévay – Magasföldi, Erős G., Illés Gy. (Lázár P., 30.), Cseri – Oross (Ferenczi I., 77.) – Tóth N. (Laki B., 61.). Vezetőedző: Csank János
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Izing (Hegedűs, 44.), Böjte, Törtei – Móri, Bakos, Kis Sz., Huszák – Skriba, Csovics (Frank, 78.). Vezetőedző: Csertői Aurél
Gólszerző: Bakos (0–1) a 33., Csovics (0–2) a 34., Oross (1–2) a 37., Lázár P. (2–2) a 89. percben
Csank János: – A találkozó elején nagy helyzeteket hagytunk ki, s aztán hátrányba kerültünk. Futottunk az eredmény után, és becsülettel próbálkoztunk a tisztes eredményért.
Csertői Aurél: – A mérkőzés nagy részében jól játszottunk, de a szünet után nyomást gyakorolt ránk a hazai együttes, az utolsó tíz percben így is három meccslabdát rontottunk.

16. Bajai LSE 14 2 1 11 16–42 –26 7
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.