NB II, Nyugat: az MTK az utolsó percekben csikarta ki a győzelmet

2011.10.16. 16:36
Továbbra is hárompontos előnnyel vezeti az MTK a labdarúgó NB II Nyugati csoportját, miután egy, a hajrában szerzett góllal kicsikarta a Paksi FC II otthonában a győzelmet. Az MTK végig szenvedett a betömörülő paksiakkal szemben, kapufát is lőtt, majd a 88. percben az előző fordulóban háromszor betaláló Csiki Norbert hozta a kék-fehéreknek a három pontot.

A Ferencváros második csapata hazai pályán szenvedett vereséget a jobban játszó Gyirmóttól, Soós Imre csapata Makrai László vezérletével nyert 2–0-ra.

Két második csapat csapott össze Győrött, az ETO II és a Videoton-PFA meccse öt gólt hozott: a hazaiak Nicorec révén a 25. percben vezetést szereztek, de a Vidi II kilenc perc alatt hárommal válaszolt. Varga Tamás a 62. percben még szépített, de a fehérváriak megőrizték minimális előnyüket.

Bővebben ide kattintva olvashatnak!

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT
9. FORDULÓ
Győri ETO II–Videoton-PFA 2–3 (Nicorec 25., Varga T. 62., ill. Máté J. 26., Babos B. 31., 35.)
Ferencváros II–Gyirmót 0–2 (Makrai 54., 84.)
Paksi FC II–MTK 0–1 (Csiki 88.)

1. MTK Budapest 9 8 1 24–8 +16 24
2. Kozármisleny SE 9 7 2 16–10 +6 21
3. Duna FC Tatabánya 9 6 3 15–9 +6 18
4. Gyirmót FC 9 6 3 14–9 +5 18
5. Ferencvárosi TC II 9 5 1 3 17–14 +3 16
6. FC Ajka 9 4 2 3 14–8 +6 14