NB II, Nyugat: a Gyirmót ötöt vágott a Győr II-nek

2012.11.10. 18:09
A Gyirmót 5–2-re győzött a Győri ETO II ellen a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 13. fordulójában. Csank János csapatából Oross Márton duplázott, valamint Csizmadia Csaba, Tóth Norbert és Erős Gábor is betalált.
LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT, 13. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR–GYŐRI ETO FC II 5–2 (1–1)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Oláh G. (Kis Z., Nagy T.)
GYIRMÓT: Holczer – Csizmadia, Balog Z., Gévay, Lázár P. (Erős, 50.) – Magasföldi (Ferenczi J., 84.), Cseri T., Regedei, Illés Gy. – Oross, Laki B. (Tóth N., a szünetben). Vezetőedző: Csank János
GYŐR II: Nagy G. – Kálmán A., Paget, Csató M., Kozma M. – Németh L., Köles – Varga T. (Serfőző, 72.), Matetits, Alekszidze (Medgyes, 81.) – Ahjupera (Leal, 69.). Edző: Sándor István
Gólszerző: Csizmadia (1–0) a 9., Matetits (1–1) a 45., Alekszidze (1–2) a 47., Tóth N. (2–2) az 51., Oross (11–esből, 3–2) a 69., Oross (4–2) a 78., Erős G. (5–2) a 80. percben
Csank János: – Az elején kissé idegesen játszottunk. Volt egy kis hullámvölgy a produkciónkban, később beindult a gépezet, és ekkor már egyoldalúvá vált a találkozó.
Sándor István: – A büntetőig egyenlő ellenfelei voltunk a hazaiaknak, utána azonban érvényesült a rutin és a nagyobb tudás.

16. Bajai LSE 12 2 10 13–36 –23 6
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.