NB II: kilencgólos mérkőzést nyert meg az FTC II

2012.11.02. 16:59
A Ferencváros második csapata gólzáporos meccsen 5–4-re nyert hazai pályán a Cegléd ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjában.

A vendég Cegléd háromszor is megszerezte az előnyt az első félidőben, sőt a folytatásban 4–2-re is elment, de a Fradi Holman Dávid és Beliczky Gergő vezérletével fordítani tudott, és végül megnyerte a kilencgólos találkozót.

NB II, KELETI CSOPORT
12. FORDULÓ
FERENCVÁROS II–CEGLÉDI VSE 5–4 (2–3)
Albert-stadion, 200 néző. Vezette: Pintér Cs. (Huszár, Kiss I B.)
FERENCVÁROS II: Rigó – Simita, Erdei G., Grúz, Birtalan J. – Vass M. (Batik, 77.), Busai – Hakola (Gárdos, 37.), Nyilasi B. (Nehéz, 58.), Holman – Beliczky. Edző: Lipcsei Péter
CEGLÉD: Bácskai – Robson, Koncz, Farkas I., Juhász D. – Nagy L., Kenderes – Szkunc, Medgyesi (Balog M., 74.), Csurka Á. (Halgas, 67.) – Kormos (Markó, 84.). Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Kormos (0–1) a 4., Holman (1–1) az 5., Koncz (11-esből, 1–2) a 9., Beliczky (2–2) a 17., Csurka Á. (2–3) a 40., Medgyesi (2–4) az 57., Gárdos (3–4) a 62., Holman (4–4) a 81., Batik (5–4) a 92. percben
Ványi Zsolt: – Ha döntetlent érünk el, akkor is csalódott lettem volna. Olyan gólokat kaptunk, amilyenek még ebben az osztályban is megengedhetetlenek.
16. Kazincbarcikai SC 11 3 2 6 14–20 –6 11
*Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban részt vevő NB I-es sportszervezetek tartalékegyüttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba