NB II, Keleti csoport - a teljes tavaszi program!

Március első hétvégéjén a labdarúgó NB II is mozgásba lendül, megkezdődnek a Keleti és a Nyugati csoport küzdelmei is. Keleten nagy versenyfutásra van kilátás – a Békéscsaba három ponttal vezet a Vasas, és héttel a Mezőkövesd előtt.

 

A Vasas és a Békéscsaba őszi rangadója 1–1-es eredménnyel ért véget (Fotó: Veres Viktor – archív)

A NYUGATI CSOPORT TELJES TAVASZI PROGRAMJÁT ITT TALÁLJA!

A Keleti csoport nyitott kérdése még a Dunakanyar-Vác sorsa: a váciak az ősszel jól szerepeltek, a Magyar Kupában is a legjobb nyolc közé jutottak, ám a klubnál teljes a bizonytalanság, a jövőkép pedig finoman fogalmazva is borús (kevésbé finoman fogalmazva pedig kilátástalan). Az MLSZ licencadó bizottsága vizsgálja a váciak klublicencét, ennek visszavonásáig azonban feltüntetjük a csapatot a sorsolásban.

A KELETI CSOPORT TAVASZI PROGRAMJA

16. FORDULÓ (2013.03.02-i hétvége)
Szombat
14.30:
Honvéd-MFA–Szeged 2011
14.30: Vác–Kazincbarcika
14.30: Cegléd–Békéscsaba
14.30: FTC II–Nyíregyháza
Vasárnap
14.30: Putnok–Vasas
14.30: Újpest B–Orosháza
14.30: DVSC-DEAC–Balmazújváros
14.30: Mezőkövesd–Szolnok

17. FORDULÓ (2013.03.09-i hétvége)
Szombat
14.30:
Békéscsaba–FTC II
14.30: Kazincbarcika–Putnok
14.30: Szeged 2011–Vác
14.30: Orosháza–DVSC-DEAC
14.30: Szolnok–Újpest B
17.00: Nyíregyháza–Mezőkövesd
Vasárnap
14.30: Balmazújváros–Honvéd-MFA
15.00: Vasas–Cegléd

18. FORDULÓ (2013.03.16-i hétvége)
Szombat
15.00:
Honvéd-MFA–Orosháza
15.00: Vác–Balmazújváros
15.00: Putnok–Szeged 2011
15.00: Cegléd–Kazincbarcika
15.00: FTC II–Vasas
15.00: Szolnok–Nyíregyháza
Vasárnap
15.00: Mezőkövesd–Békéscsaba
15.00: DVSC-DEAC–Újpest B

19. FORDULÓ (2013.03-23-i hétvége)
Szombat
15.00:
Újpest B–Nyíregyháza
15.00: Békéscsaba–Szolnok
15.00: Kazincbarcika–FTC II
15.00: Szeged 2011–Cegléd
15.00: Orosháza–Vác
16.00: Vasas–Mezőkövesd
Vasárnap
15.00: Balmazújváros–Putnok
?: DVSC-DEAC–Honvéd-MFA

20. FORDULÓ (2013.03.30-i hétvége)
Péntek
15.00:
FTC II–Szeged 2011
Szombat
15.00: Putnok–Orosháza
15.00: Cegléd–Balmazújváros
15.00: Szolnok–Vasas
15.00: Vác–DVSC-DEAC
17.00: Nyíregyháza–Békéscsaba
Vasárnap
16.00:
Mezőkövesd–Kazincbarcika
16.00: Honvéd-MFA–Újpest B 

 

21. FORDULÓ (2013.04.06-i hétvége)
Szombat
16.30:
Újpest B–Békéscsaba
16.30: Kazincbarcika–Szolnok
16.30: Szeged 2011–Mezőkövesd
16.30: Balmazújváros–FTC II
16.30: Orosháza–Cegléd
17.00: Vasas–Nyíregyháza
Vasárnap
16.30: DVSC-DEAC–Putnok
16.30: Honvéd-MFA–Vác

22. FORDULÓ (2013.04.13-i hétvége)
Péntek
15.00:
Nyíregyháza–Kazincbarcika
Szombat
16.30:
Szolnok–Szeged 2011
16.30: Békéscsaba–Vasas
16.30: Putnok–Honvéd-MFA
16.30: Vác–Újpest B
Vasárnap
16.30: FTC II–Orosháza
16.30: Mezőkövesd–Balmazújváros
16.30: Cegléd–DVSC-DEAC

23. FORDULÓ (2013.04.20-i hétvége)
Szombat
17.00:
Kazincbarcika–Békéscsaba
17.00: Szeged 2011–Nyíregyháza
17.00: Orosháza–Mezőkövesd
17.00: DVSC-DEAC–FTC II
17.00: Vác–Putnok
Vasárnap
17.00: Újpest B–Vasas
17.00: Balmazújváros–Szolnok
17.00: Honvéd-MFA–Cegléd

24. FORDULÓ (2013.04.27-i hétvége)
Szombat
17.00:
Szolnok–Orosháza
17.00: Nyíregyháza–Balmazújváros
17.00: Békéscsaba–Szeged 2011
17.00: Cegléd–Vác
17.00: FTC II–Honvéd-MFA
17.00: Putnok–Újpest B
18.00: Vasas–Kazincbarcika
Vasárnap
17.00: Mezőkövesd–DVSC-DEAC

30. FORDULÓ (2012.05.01.)
Szerda
17.30:
Balmazújváros–Orosháza
17.30: Szolnok–FTC II
17.30: Békéscsaba–Putnok
17.30: Kazincbarcika–Honvéd-MFA
17.30: Szeged 2011–DVSC-DEAC
17.30: Mezőkövesd–Újpest B
18.00: Vasas–Vác
19.30: Nyíregyháza–Cegléd

25. FORDULÓ (2013.05.04-i hétvége)
Szombat
17.00:
Újpest B–Kazincbarcika
17.30: Szeged 2011–Vasas
17.30: Orosháza–Nyíregyháza
17.30: Vác–FTC II
17.30: Putnok–Cegléd
Vasárnap
17.30: Balmazújváros–Békéscsaba
17.30: DVSC-DEAC–Szolnok
17.30: Honvéd-MFA–Mezőkövesd

26. FORDULÓ (2013.05.11-i hétvége)
Szombat

17.30: Békéscsaba–Orosháza
17.30: Kazincbarcika–Szeged 2011
17.30: FTC II–Putnok
17.30: Nyíregyháza–DVSC-DEAC
18.00: Vasas–Balmazújváros
Vasárnap
17.30: Mezőkövesd–Vác
17.30: Szolnok–Honvéd-MFA
17.30: Cegléd–Újpest B

27. FORDULÓ (2013.05.18-i hétvége)
Szombat

18.00: Orosháza–Vasas
18.00: DVSC-DEAC–Békéscsaba
18.00: Honvéd-MFA–Nyíregyháza
18.00: Vác–Szolnok
18.00: Putnok–Mezőkövesd
Vasárnap
18.00: Újpest B–Szeged 2011
18.00: Balmazújváros–Kazincbarcika
18.00: Cegléd–FTC II

28. FORDULÓ (2013.05.25-i hétvége)
Szombat

18.00: Kazincbarcika–Orosháza
18.00: Szeged 2011–Balmazújváros
18.00: Szolnok–Putnok
18.00: Nyíregyháza–Vác
18.00: Vasas–DVSC-DEAC
18.00: FTC II–Újpest B
Vasárnap
18.00: Mezőkövesd–Cegléd
18.00: Békéscsaba–Honvéd-MFA

29. FORDULÓ (2013.06.01-i hétvége)
Szombat
18.00:
Újpest B–Balmazújváros
18.00: Orosháza–Szeged 2011
18.00: DVSC-DEAC–Kazincbarcika
18.00: Honvéd-MFA–Vasas
18.00: Vác–Békéscsaba
18.00: Putnok–Nyíregyháza
18.00: Cegléd–Szolnok
18.00: FTC II–Mezőkövesd

 A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Békéscsaba Előre 15 8 6 1 32–17 +15  30
2. Vasas 15 8 3 4 20–15 +5  27
3. Mezőkövesd-Zsóry 15 7 2 6 20–19 +1  23
4. Orosháza FC 15 7 2 6 28–28 0 23
5. Dunakanyar-Vác 15 6 4 5 22–20 +2  22
6. Nyíregyháza Spartacus 15 6 4 5 18–18 0 22
7. Ceglédi VSE 15 6 5 4 29–23 +6  21
8. Balmazújváros 15 6 3 6 23–21 +2  21
9. Ferencvárosi TC II* 15 6 3 6 24–24 0 21
10. Budapest Honvéd II-MFA* 15 6 2 7 23–25 –2  20
11. Putnok VSE 15 5 4 6 24–27 –3  19
12. Szeged 2011 15 4 6 5 23–26 –3  18
13. Kazincbarcikai SC 15 5 2 8 18–24 –6  17
14. Újpest FC B* 15 5 1 9 19–28 –9  16
15. DVSC-DEAC* 15 4 4 7 22–25 –3  16
16. Szolnoki MÁV FC 15 3 5 7 14–19 –5  14
               
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2014.12.17 03:19:00

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Jelentős erősítésre szorul a Balmaz, a Siófok és a Kaposvár. Soroksárról és Ceglédről már négyen távoztak. KÖRKÉP

2014.12.14 19:26:57

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

„Még az is szóba került, hogy évek múlva nem tudok sétálni a gyerekeimmel, a fiammal nem szabad passzolgatnom...”

2014.11.26 12:30:57

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

Az első Vasas és az ötödik Szolnok között két pont a különbség • Siófok, Kaposvár, ZTE: gyenge ősz.

2014.11.22 12:27:54

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Remili és Lázok góljával nyertek a fővárosiak • Zsinórban negyedik bajnokiján ikszelt a Gyirmót.

2014.11.05 12:21:53

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT, SZAMOSSZEGI GÁBOR

Rossz helyzetkihasználás, az akaraterő hiánya és a sérülések okozhatták a visszaesést – körkép az amatőröknél futballozó egykori ígéretekről.