NB II, Kelet: a csereember volt a kis Loki sikerKovácsa

2012.10.26. 16:55
A DVSC-DEAC 2–1-re legyőzte a vendég Nyíregyháza Spartacust a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 11. fordulójában. A mérkőzésen a debreceniek szerezték meg a vezetést az első félidőben, majd a fordulás után egyenlített a Szpari, a 90. percben azonban a csereként beálló Kovács Miklós a hazaiak javára döntötte el a találkozót.
LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT
11. FORDULÓ
DVSC-DEAC–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2–1 (1–0)
Debrecen, 600 néző. Vezette: Berke B. (Kelemen A., Galán)
DVSC-DEAC: Szécsi G. – Kuti K., Albert I., Gál M., Engel – Kiso – Birtalan B. (Kovács M., 87.), Lucas, Sl. Bouadla (Orosz A., 93.), Ferenczi J. – Szécsi M. (Bereczki D., 92.). Edző: Szalánczi Tamás
NYÍREGYHÁZA: Hrabina – Dajka L., Ambrusz (Ur, 66.), Szilágyi K., Mészáros M. – Minczér, Davidov – Csorba, Simon A. (Petneházi, 58.), Pákolicz – Montvai (Germán T., a szünetben). Szakmai igazgató: Brekk János
Gólszerző: Birtalan B. (1–0) a 37., Pákolicz (1–1) az 59., Kovács M. (2–1) a 90. percben
Szalánczi Tamás: – Nagyon jó csapatot győztünk le, a mérkőzés képe alapján reális eredmény született.
Brekk János: – Futballistáim egymást múlták alul, nem is értem a történteket. A második félidőben ugyan voltak lehetőségeink, de ne is beszéljünk róla, mert nem érdemeltünk volna győzelmet.
16. Ferencvárosi TC II* 10 2 3 5 12–15 –3 9
* Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban részt vevő NB I-es sportszervezetek tartalékegyüttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.