NB II, Kelet: otthon kapott ki a listavezető Mezőkövesd

2012.10.21. 16:33
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában éllovas Mezőkövesd otthon kapott ki a megerősített Budapest Honvéd II-től. A hazaiak a legutóbbi négy mérkőzésükön mindössze egy pontot szereztek, de továbbra is vezetik a tabellát.
LABDARÚGÓ NB II
KELETI CSOPORT, 10. FORDULÓ
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–BP. HONVÉD-MFA 1–2 (0–1)
Mezőkövesd, 1000 néző. Vezette: Iványi Z. (L. Tóth, Buzás)
MEZŐKÖVESD: Szántai – Hegedűs Cs., Lakatos B., Elek N., Nagy P. (Lipusz, a szünetben) – Sigér (Bogdány, szünetben), Bagi, Bognár – Dobos (Szabó V. 85.), Hamar Á., Éles
Vezetőedző: Véber György
HONVÉD: Vereckei – Baráth, Remes, Debreceni, Novák – Ikenne-King (Csontos 75.), Futó – Nagy G., Kosztics (Vécsei 40.), Nagy M. (Fejes J. 68.) – Erdélyi
Vezetőedző: Pári Sándor
Gólszerző: Erdélyi (11-esből, 0–1) a 28., Lipusz (1–1) az 52., Vécsei (1–2) a 90. percben
Kiállítva: Baráth (második sárga lap után) a 78. percben
Véber György: – Ennyi volt…
Pári Sándor: – Büszke vagyok fiatal játékosaimra, akik a kispesti piros-fekete színekhez méltó módon harcoltak. Igaz, hogy ezúttal Fortuna mellénk pártolt, de a győzelemhez néha szerencse is kell.

16. Ferencvárosi TC II* 10 2 3 5 12–15 –3 9
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban részt vevő NB I-es sportszervezetek tartalékegyüttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba