A Nemzeti Sport Online értesülése szerint a labdarúgó NB II-ből kieső Tatabánya FC főtulajdonosa egyoldalúan felmondta a keret és a szakmai stáb összes tagjának szerződését.
A Nemzeti Sport Online úgy tudja, hogy az érintettek még nem kapták meg a határozatot, de a játékosok szerződésében van egy kitétel, hogy kiesés esetén a munkáltató felmondhatja a megállapodásokat.
A tulajdonos képviselője a bajnokság zárásakor egyébként előírta a labdarúgóknak, hogy szerződésük lejártáig, tehát június 30-ig kötelesek megjelenni a tatabányai stadionban és 7:00-tól 15:20-ig edzéseket kell végezniük.
Információink szerint ezeken a foglalkozásokon a szakmai stábon kívül csak Bakos Szabolcs, Batizi-Pócsi Balázs és Páles Tamás vett részt.
A Tatabánya sereghajtóként búcsúzott az NB II-től.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik




