NB II: soproni pontszerzés egyórányi emberhátrány után

2015.04.24. 20:52
A Csákvár a 30. perctől emberelőnyben játszott a Sopron ellen, vezetést is szerzett, de nem tudta megnyerni a labdarúgó NB II 25. fordulójának nyitó mérkőzését, 1–1 lett a vége.

A Sopron a mérkőzés 30. percében emberhátrányba került, miután a 17. percben Nyilasi Bálintot lerántó Holdampf Gergő Horváth Rolanddal szemben a pálya közepén elkövetett szabálytalansága után megkapta második sárga lapját. Az SVSE emberhátrányban sem játszott alárendelt szerepet, mégis hátrányba került a 40. percben, amikor Horváth Roland húsz méterről szerzett gólt: erős lövése után a labda a keresztlécről pattant a gólvonal mögé. 1–0Holdampf Gergő Horváth Rolanddal szemben a pálya közepén elkövetett szabálytalansága után megkapta második sárga lapját. Az SVSE emberhátrányban sem játszott alárendelt szerepet, mégis hátrányba került a 40. percben, amikor Horváth Roland húsz méterről szerzett gólt: erős lövése után a labda a keresztlécről pattant a gólvonal mögé. 1–0

A második félidőben a csákváriak magabiztosan őrizték előnyüket, de a 76. percben egy védelmi megingás után Horváth Péter 15 méterről egyenlített. 1–1

A hajrában mindkét csapat szerezhetett volna gólt, de egyik sem tudta kihasználni helyzeteit, az utolsó percekben pedig már ölte az időt a Sopron.

NB II
25. FORDULÓ

AQVITAL FC CSÁKVÁR–SOPRONI VSE-GYSEV 1–1 (1–0)
Csákvár, 500 néző. V: Fábián Mihály (Kis Zoltán, Kiss Balázs)
CSÁKVÁR: Milinte - Hajdú S., Szalai T., Dulló, Köntös (Kocsis G., 82.) – Bakos Sz., Molnár Cs. - Varga Z. (Molnár T., 75.), Nyilasi B., Mihály D. (Oldal, 62.) - Horváth R. Vezetőedző: Toldi Gábor
SOPRON: Halasi - Pados, Sifter, Bobál D., Szabó L. – Deme, Holdampf – Horváth P., Kapacina (Kovács Á., 55.), Eszlátyi (Szabó B., 74.) – Zamostny (Pintér A., 32.). Vezetőedző: Supka Attila
G:
Horváth R. (40.), ill. Horváth P. (76.)
K:
Holdampf (30.)
Toldi Gábor:
– Nagy lehetőséget szalasztottunk el, vezetésünk és emberelőnyünk birtokában képtelenek voltunk még egy gólt szerezni, mellyel bebiztosíthattuk volna győzelmünket. Így meg kellett elégednünk az egy ponttal.
Supka Attila: – Több volt ebben a meccsben, mint az egy pont. Az elején ziccert hibáztunk, majd buta hibát elkövetve emberhátrányba kerültünk. Ezt követően is jó teljesítményt nyújtottunk, s ha egy kicsit szerencsésebbek vagyunk, akár nyerhettünk is volna.