NB II: csatár a Fradiból, kapus Norvégiából – a soroksári recept

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.01.09. 18:50
A Ferencváros kölcsönjátékosaként a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksárban futballozik a tavasszal Popov Patrik. A XXIII. kerületi klub eközben mindenben megállapodott Steer Bencével is, így a kapus szintén Lucsánszky Tamás együttesében folytatja – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

A 19 esztendős Popov Patrikot a nyáron a Békéscsaba csábította, de a csatár végül maradt a Ferencvárosnál, és ősszel 8 gólt szerzett a zöld-fehérek második csapatában, az NB III-ban. Most fél évre, kölcsönbe kerül a Soroksárhoz.Popov Patrikot a nyáron a Békéscsaba csábította, de a csatár végül maradt a Ferencvárosnál, és ősszel 8 gólt szerzett a zöld-fehérek második csapatában, az NB III-ban. Most fél évre, kölcsönbe kerül a Soroksárhoz.

A 23 éves kapus, Steer Bence Norvégiából tér haza, a Vasas-nevelésű játékos legutóbb a Nardo FK együttesében védett. A XXIII. kerületiek másik kapusa az ősszel kölcsönben, Győrben védő Kunsági Roland lehet, amennyiben a Ferencváros újra kölcsönadja.

A soroksáriakhoz kapcsolódó hír még, hogy a klubbal nemrégiben szerződést bontó Koós Gábort a Budaörsön kívül az egyaránt NB III-as ETO FC Győr és az Érd is szeretné megszerezni.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A SOROKSÁRNÁL
Érkezők:
Steer Bence (Nardo FK – Norvégia)
Kölcsönbe érkezők: Popov Patrik (Ferencváros)
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Kunsági Roland (ETO FC Győr)
Távozók: Bartos Attila (befejezte pályafutását), Koós Gábor (szabadon igazolható, érdeklődnek iránta: Budaörs, Érd, ETO FC Győr)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Holczer Ádám (Ferencváros)
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Nemet mondott Szaúd-Arábiára Rodrygo; a PL-ből igazolna csatárt a Roma – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
55 perce

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
12 órája

Magyar válogatott védővel erősített a Diósgyőr – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Francia védőt szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
16 órája

DVTK: a hatszoros magyar válogatott védő kedden Miskolcon egyeztet a jövőjéről – NS-infó

Labdarúgó NB I
18 órája

A Paks bejelentette a Vasastól érkező csatárt és a kölcsönadását

Labdarúgó NB I
19 órája

A Ferencváros játékosa megérkezett Debrecenbe – NS-infó

Labdarúgó NB I
20 órája

Paks: újabb gólerős csatárral egyeztek meg, akit kölcsön is adhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB I
22 órája
Ezek is érdekelhetik