NB II: az Újpesttől távozó Remili a Vasasban folytatja
A Nemzeti Sport Online információi szerint az NB II-es Vasasnál folytatja pályafutását az Újpesttel a mai napon szerződést bontó támadó középpályás, Remili Mohamed.
Úgy tudjuk, hogy a 27 éves futballista egy évre kötelezi el magát az angyalföldi klubhoz.
Remili Mohamed 2008-ben igazolt Újpestre, majd kölcsönben megfordult a Szolnoknál és a Vasasnál is. A legutóbbi szezonban 27 NB I-es mérkőzésen lépett pályára és három gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






