NB II: a Siófok rutinos, élvonalbeli játékost szerződtet
A Kisvárda Master Good felbontotta szerződését Jánvári Gáborral, aki 2018 elején érkezett a Haladástól. Akkor úgy tűnt, a 28 éves, kisvárdai nevelésű játékos hazatérése végleges, ám sérülések is akadályozták.
A bal oldali védőt az év elején a megyei első osztályban szereplő második csapathoz irányították, most pedig felbontották a szerződését. A korábbi U21-es válogatott játékos – aki pályafutása során 87 meccsen szerepelt az NB I-ben – az NB II-es BFC Siófokban folytatja pályafutását.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BFC SIÓFOKNÁL
Érkezők: Horváth Péter (Paks – kölcsönbe), Jánvári Gábor (Kisvárda – szabadon igazolhatóként), Lapos Máté (Siófoki Bányász U19 – kettős igazolással), Magasföldi József (ETO FC Győr, szabadon igazolhatóként), Török Dávid (Siófoki Bányász U19 – kettős igazolással)
Távozók: Bolla Bendegúz (Mol Vidi FC – kölcsönből vissza, onnan ZTE – kölcsönbe), Hidvégi Sándor (III. Kerületi TVE, szabadon igazolhatóként), Nagy Dániel (szabadon igazolható), Nemes Milán (szabadon igazolható), Petneházi Márk (III. Kerületi TVE, szabadon igazolhatóként), Szilágyi Péter (Cegléd)

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal






