NB II: a Békéscsaba elküldte román légiósait és Lázok Tamást

2010.12.07. 10:36
A Békéscsaba 1912 Előre SE megtartotta évzáróját, amelyen az NB II Keleti csoportjának 7. helyén álló klub vezetősége bejelentette, szerződést bont a két román légióssal.

Bogdan-Ionut Olteanu és Ionut Saracutu mellett Lázok Tamásnak is megköszönték a munkát.

Legfrissebb hírek

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Nyert a Kozármisleny, kiesett a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:52
Ezek is érdekelhetik