Mészáros visszatért eltiltásából, gólt szerzett a kis Lokiban

2011.05.15. 20:17
A labdarúgó NB II 26. fordulójában a Keleti csoportban esélyeshez méltóan győzött a Mezőkövesd, valamint a DVSC-DEAC – utóbbiban az eltiltása után visszatért Mészáros Norbert is betalált. Az MTK második csapata hazai pályán szenvedett vereséget szenvedett a Vecséstől. A Nyugati csoportban a Veszprém idegenben kapott ki, így jelenleg a kiesőzónában található, az FTC II a Budaörs ellen maradt alul hazai pályán.
26. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
MAKÓ FC–DVSC-DEAC 1–3 (1–0)
Makó, 400 néző. Vezette: Botló (Iványi, Kiss I.)
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Béres, Magyar, Krucsó – Faragó B. (Csamangó, 59.), Varga R., Puskás, Bakos T. – Nagy A. (Retek, 31.), Schreiber (Potloka, 68.). Vezetőedző: Kolozsvári János
DVSC-DEAC: Erdélyi – Szilágyi G., Mészáros N., Ludánszki, Ferenczi J. – Huszák (Mokánszki, 75.), Lucas, Sigér, Vinicius (Burics, 72.) – Farkas II B. (Etogo, 78.), Csorba. Edző: Fórián Zsolt
Gólszerző: Varga R. (1–0) a 26., Mészáros N. (1–1) az 52., Farkas II B. (11-esből, 1–2) a 77., Ludánszki (11-esből, 1–3) a 88. percben
Kolozsvári János: – Nekünk a hazai pálya sem jelent előnyt.
Fórián Zsolt: – Nehéz mérkőzésre számítottunk, az is volt, de a második félidőben már azt játszottunk amit megbeszéltünk.
MTK BUDAPEST II–VECSÉSI FC 1–2 (0–0)
Promontor u. 100 néző. Vezette: Al-Kuvari (katari) (Farkas B., Al-Marri – katari)
MTK: Groppioni – Szurkos, Kornis, Zámbó, Forró – Wolfe (Macula, 76.), Pölöskei Zs. – Kákonyi, Nikházi, Szabó Á. (Csiki, 76) – Eppel. Edző: Pölöskei Gábor
VECSÉS: Horváth G. – Máj, Kovács II Z., Hungler, Vasas Z., Fritz – Zana (Könczei, 84.), Lannert, Bojtor (Piros, 87.), Ponczok, Horváth D. (Kiss K., 77.). Vezetőedző: Détári Lajos
Gólszerző: Wolfe (1–0) a 48., Kornis (öngól, 1–1) a 68., Zana (1–2) a 79. percben
Pölöskei Gábor: – Bemutattuk, hogyan kell egy megnyert meccset elveszteni. A futball megbüntetett minket.
Détári Lajos: – Nagyszerű teljesítményt nyújtott a csapatom.
MEZŐKÖVESD SE–REAC 1–0 (0–0)
Mezőkövesd, 800 néző. Vezette: Oláh G. (Márton Zs., Szalai D.)
MEZŐKÖVESD: Szántai – Lakatos B., Vámosi, Elek N., Éles – Hegedűs T., Bagi, Sivák (Haburcsák, 63.), Török S. (Bogdány, 79.) – Jeremiás, Husanik (Szabó V., 71.). Vezetőedző: Huszák Géza
REAC: Somogyi – Menyhárt, Menyhért, Kovács B., Hibó – Cseri, Dancs (Bogdán, 75.), Gulyás (Olasz, 83.), Kiss T. (Gáspár, 66.) – Nyerges, Jovánczai. Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Szabó V. (1–0) a 81. percben
Huszák Géza: – Csapatom nagyszerű teljesítményt nyújtott, a REAC játékosai szervezetten és jól védekeztek, rejtély, hogy miért vannak hátul a táblázaton.
Mátyus János: – A döntetlennel sem lennék túlságosan elégedett, így viszont mélységesen csalódott vagyok. Mindenképpen többet érdemeltünk volna.
NYUGATI CSOPORT
FERENCVÁROS IIBUDAÖRSI SC 0–2 (0–1)
Albert-stadion, 100 néző. Vezette: Nagy Róbert (Pápai Z., Punyi)
FTC II: Mester – Fülöp N., Vattai, Tóth A., Sváb – Vass M. – Szabó R. (Marton, a szünetben), Peszmeg, Antal Zs. (Nyilasi B., 75.), Papp M. (Tóbiás, 70.) – Varga B.. Edző: Lipcsei Péter
BUDAÖRS: Esterházy – Csengő, Hegedűs N., Varga D., Mihályi – Kollega, Lászka (Márkus, 75.), Horváth L., Farkas Á. – Koós G. (Horváth Sz., 88.), Tüske (Roni, 73.). Vezetőedző: Lucsánszki Tamás
Gólszerző: Kollega (0–1) a 33., Koós G. (0–2) a 60. percben
Lipcsei Péter: – Megérdemelten nyert a Budaörs.
Lucsánszki Tamás: – Remélem, a mai győzelem úgy hat ránk, mint beteg emberre a görcsoldó.
26. FORDULÓ

BKV ELŐRE–VESZPRÉM FC 2–1 (1–1)
Sport utca, 100 néző. Vezette: Takács J. (L. Tóth, Galán)
BKV: Vezér – Merczel (Selei, 60.), Baranyai N., Miklósvári, Sebők I. – Horváth A. (Faragó I., 68.), Csikós – Fazakas, Varga E. (Ribi R., 83.), Cseri T. – Csopaki. Vezetőedző: Soós Imre
VESZPRÉM: Varga T. – Grósz, Hegedűs Gy., Lang , Leitold – Garai (Babik, 68.), Molnár Z., Kollár Zs. (Szöllóskei, 68.) – Finta P. (Czvetkó, 92.), Hevesi-Tóth – Alex. Vezetőedző: Vágó Attila
Gólszerző: Baranyai N. (1–0) a 2., Alex (1–1) a 32., Miklósvári (2–1) a 71. percben
Kiállítva: Leitold (lerántotta a gólhelyzetben lévő Miklósvárit) a 44., Fazakas (második sárga lap után) a 73. percben, Garai (megsértette a játékvezetőt) lefújás után
Soós Imre: – A szezon legnehezebb mérkőzését játszottuk, jó ellenfelet győztünk le, de rendet kell tenni a fejekben. Mindkét tizenegyes egyértelmű volt, de nem tudtunk élni a lehetőséggel, szerencsénkre az ellenfél is hibázott.
Vágó Attila: – Lehet tévedni, de amit ma a bírók ezzel a csodálatos játékkal csináltak, az felháborító.