Labdarúgó NB II: a Gyirmót egy góllal legyőzte a Fradi II-t

2010.11.07. 15:47
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a Gyirmót 1–0-ra győzött a Ferencváros vendégeként, és sikerével visszavette a Nyugati csoport első helyét a Bajától. A Pécs Győrből hozta el a három pontot.
NESS HUNGÁRIA NB II
NYUGATI CSOPORT, 13. FORDULÓ
GYŐRI ETO II–PÉCSI MFC 0–2 (0–0)
Győr, ETO Park, 250 néző. Vezette: Kovács J. Zoltán (Huszár B., Király K.)
GYŐRI ETO: Sánta A. – Nagy Á., Domanyik, Bieder, Totadze – Briones – Molnár T. (Varga T., 71.), Berde (Miklós, 79.), Ganugrava (Nyitrai, a szünetben), Dinjar – Scharaschenidze. Vezetőedző: Klement István
PMFC: Dibusz – Nagy J., Stark, Todorovics, Törtei – Lovrencsics (Simonfalvi, 81.), Lantos, Nagy O., Pintér A. – Gyánó (Sztojanovszki, 69.), Wittrédi (Horváth A., 76.). Vezetőedző: Kiss László
Gólszerző: Nagy O. (0–1) a 46., Sztojanovszki (0–2) a 87. percben
Klement István: – Ha fiataljainknak több rutinja lesz, akkor az ilyen meccseket is a maguk javára tudják fordítani.
Kiss László: – Az elmúlt mérkőzéseken az ETO–ban az ifi, ellenünk ma a fél NB I játszott.
FERENCVÁROS II–GYIRMÓT FC 0–1 (0–0)
Albert-stadion, 150 néző. Vezette: Erdős (Pápai, Galán)
FERENCVÁROS II: Ranilovic – Vattai, Dragóner, Fülöp N. – Tóth A., Morales, Tóth B. (Peszmeg, a szünetben), Sváb – Bölcsföldi (Fitos L., a szünetben), Kulcsár D. – Pölöskey (Nyilasi B., 70.). Edző: Lipcsei Péter
GYIRMÓT: Deli – Kiss Zs., Kozmér, Böjte (Pirka, 7.), Szabó Cs. – Czanik, Baumgartner, Horváth R., Nagy L. (Varga L., 88.) – Tóth N. (Pék, 85.), Laki B. Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Tóth N. (0–1) a 79. percben
Kiprich József: – Ezúttal nagyon nehéz, de nagyon értékes győzelmet arattunk.
KELETI CSOPORT, 13. FORDULÓ
DVSC-DEAC–MTK II 1–1 (1–0)
Debrecen, 700 néző. Vezette: Nagy R., (Márkus T., Kulcsár J.)
DEAC: Verpecz – Bényei, Kardos, Ludánszki B., Szűcs I. (Ferenczi J., 83.) – P. Pavlovics (Vinicius, 81.), Lucas, Ramos, Korhut – Csorba, Tóth L. (Angyal, 75.). Edző: Kondás Elemér
MTK II: Groppioni – Nagy T., Kornis, Zámbó, Ódé – Hajdú S., Szurkos (Dobó R., 80.) – Kákonyi (Aradi, 88.), Pál Sz., Skriba (Szentgyörgyi, 75.) – Molnár M. Edző: Teodoru Vaszilisz
Gólszerző: Tóth L. (1–0) a 28., Pál Sz. (1–1) a 69. percben
Kiállítva: Molnár M. (a játékvezető megsértéséért) a 41. percben
Kondás Elemér: – Helyzeteinket továbbra sem tudjuk berúgni, így hiába szereztünk vezetést, ellenfelünk egy jól eltalált lövésből egyenlített.
Teodoru Vaszilisz: – Az első félidő a Debrecené, a második – az emberhátrány ellenére – a miénk volt, így igazságos az eredmény.
BŐCS KSC–KAZINCBARCIKAI SC 1–1 (1–0)
Tiszaújváros, 400 néző. Vezette: Sándor Cs. (Tóth I., Bozó)
BŐCS: Szabó Á. – Sipos T., Rubint, Molnár Zs., Ur – Katona A., Müller Zs. – Hajdu Zs. (Zsarnai, 87.), Jeremiás (Urbancsik, 90.), Enescu – Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula
KAZINCBARCIKA: Botló – Vadász, Kovács R., Nagy T., Sebők T. – Kerékgyártó, Kovács P., Borbély B., Fehér B. (Engi, 53.), Tátrai (Horváth B., 58.) – Stevica. Vezetőedző: Kádár Zsolt
Gólszerző: Rubint (1–0) a 37., Borbély B. (11-esből, 1–1) a 94. percben
Kiállítva: Sebők T. (Enescu lerántásáért) a 88. percben
Zsiga Gyula: – Folytatódott peches szériánk. Játékosaim mindent megtettek a siker érdekében, de a hosszabbítás utolsó pillanataiban egy ártatlan eset után kicsúszott a két pont a kezünkből.
Kádár Zsolt: – Büszke vagyok csapatomra, mert az utolsó pillanatig harcolt, nem adtuk fel, és a helyzetek alapján pontszerzésünk a minimális eredmény, amire rászolgáltunk.
ÚJPEST FC B–MAKÓI FC 2–1 (1–1)
Szusza Ferenc Stadion, 150 néző. Vezette: Fenyvesi (Márton Zs., Szalai D.)
ÚJPEST B: Horváth T. – Privigyei, Dvorschák, Litauszki, Banai – Urbányi K. (Popovics B., 66.), Hullám – Magos, Bognár I., Balogh B. (Szabó B., 77.) – Sitku (Lázár B., 60.). Edző: Szlezák Zoltán
MAKÓ: Czirbus – Rakonczai, Béres R., Magyar Gy., Krucsó – Csamangó, Varga R. (Nagy A., 71.), Puskás Cs., Podonyi (Faragó B., 57.) – Fülöp T. – Schreiber (Kulacsik T., 73.).
Vezetőedző: Kolozsvári János
Gólszerző: Dvorschák (1–0) a 15., Varga R. (1–1) a 36., Lázár B. (2–1) a 90. percben
Szlezák Zoltán: – Küzdelmes mérkőzésen sokat tettünk a győzelemért, bár a második félidőben a Makó fölénk kerekedett, de a végén a szerencse mellettünk volt.
Kolozsvári János: – Minden és mindenki ellenünk van mostanság, legfőképp Fortuna. Két-három embert kivéve a legtöbb játékosom mindfent megtett a győzelemért.