A Videoton FC csapatkapitánya, Sándor György a Nemzeti Sportnak elmondta, minden bizonnyal távozik a 2014–2015-ös szezon végén a bajnoki címet már megszerző fehérváriaktól.
„Nem tudom, milyen összetételű keret vág neki az európai kupasorozatnak. Az biztosnak tűnik, hogy én nem maradok, ugyanis lejár a szerződésem, s egyelőre nem tárgyaltak velem a hosszabbításról. Viszont a tévé előtt természetesen drukkolok a Videotonnak... Sajnálom, hogy így alakult, hogy merre vet a sors, nem tudom” – nyilatkozta Sándor a Nemzeti Sportnak.Sándor a Nemzeti Sportnak.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik




