A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a Honvéd ellen. A hazaiak szakmai igazgatója, Détári Lajos kissé indulatosan értékelt a találkozót követően a Sport Televíziónak. A szakember gratulált saját csapatának, ugyanakkor beszélt a Honvéd defenzív futballjáról és a játékvezetőkről is.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
33 perce
Ezek is érdekelhetik




