Vasas: aláírt szerződése van a klubnak az amerikai tornára

2011.12.07. 16:34
Címkék
Korábban beszámoltunk róla, hogy a Vasas februárban – a Ferencváros, az argentin River Plate és a mexikói UNAM Pumas ellenfeleként – nemzetközi tornára utazik az Egyesült Államokba. Az angyalföldi klub részéről Gelei József kommunikációs igazgató kérdésünkre elmondta, aláírt szerződésük van a februári tornával kapcsolatban, így a részükről már csak a repülőjegyekre várnak.

Múlt héten sokakat meglepett a hír, miszerint a Vasas és a Ferencváros labdarúgócsapata február 4. és 6. között a Detroit melletti Pontiacban a mexikói UNAM Pumas és az argentin River Plate társaságában nemzetközi tornán vesz részt. Az angyalföldi klubtól a Nemzeti Sport Online kérdésére hivatalosan is megerősítették a csapat részvételét.

„Korábban már beszámoltunk róla, hogy februárban az Egyesült Államokba utazunk nemzetközi tornára, és a helyzet azóta sem változott. Aláírt szerződésünk van a tornát szervező céggel, amely a teljes utazási, illetve részvételi költségünket állja. Vagyis részünkről már csak a repülőjegyre várunk, ha ez a megállapodásnak megfelelően megérkezik, februárban utazik a csapat" – nyilatkozta Gelei József kommunikációs igazgató.

A Ferencváros hivatalosan még nem kommentálta a tornán való részvétel hírét, ugyanakkor a klubnál nem tagadták, hogy szerepel a tervek között egy februári amerikai túra.

Legfrissebb hírek

Az Opta valószínűségszámítása szerint ők a legesélyesebbek a továbbjutásra a csoportharmadikok versenyében

Foci vb 2026
15 perce

Doppingolás miatt hét évre eltiltották a félmaraton korábbi világcsúcstartóját

Atlétika
37 perce

Marozsán elődöntős a mallorcai tenisztornán

Tenisz
42 perce

Vb 2026: visszavonul a válogatottól a csehek gólzsákja

Foci vb 2026
47 perce

„Már az olimpiára kijutás is megérdemli az anyagi elismerést” – Fürjes Balázs az NS-nek

Egyéb egyéni
56 perce

A portugál játékvezető nyitja az egyenes kieséses szakaszt a vb-n

Foci vb 2026
57 perce

Öttusa: Minden percét élveztem a hazai vk-versenynek – Erdős Rita

Egyéb egyéni
1 órája

Birkózás: Báger Barbara az U20-as Eb-n is folytatná a menetelését

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik