Puskás Akadémia: egyszerre három játékos hosszabbított

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.06.26. 16:38
null
Tóth Balázs klubigazgató (balra) és a három, szerződést hosszabbító PAFC-játékos: Tamás Nándor, Skribek Alen és Bokros Szilárd (balról jobbra, fotó: pfla.hu)
Bokros Szilárddal, Tamás Nándorral és az NB I-es csapat keretébe frissen felkerült Skribek Alennel is szerződést hosszabbított a Puskás Akadémia labdarúgócsapata.

„Szerződést hosszabbított a Puskás Akadémia FC-vel három saját nevelésű játékosunk, Bokros Szilárd, Tamás Nándor és Skribek Alen. – előbbi két labdarúgó már az előző szezonban első csapatunk keretéhez tartozott, utóbbi mostantól tagja a Hornyák Zsolt irányította alakulatnak” – írja a klub hivatalos honlapja, a pfla.hu.

Skribek Alen az elmúlt idény első felében a PAFC NB III-as csapatában futballozott, nyolc gólt szerzett, majd a felcsútiak NB II-es partnercsapatánál, az Aqvital FC Csákvárnál szerepelt, tizennégy mérkőzésen öt gólt és egy gólpasszt jegyzett. A 18 esztendős csatár 2022-ig kötelezte el magát a Puskás Akadémiához.

Bokros Szilárd 2018. augusztus 11-én a Haladás ellen mutatkozott be az NB I-ben, eddig kilenc meccsen játszott az első osztályban. A 19 éves, védekező középpályásként és balhátvédként is bevethető játékos 2021-ig hosszabbított.

Tamás Nándor februárban a Mol Vidi ellen debütált az élvonalban, tavasszal nyolc NB I-es találkozón jutott szóhoz, egy gólt szerzett. A kézdivásárhelyi születésű 18 éves szélső 2021-ig írt alá.

A szerződések aláírása után a három futballista videointerjút adott klubja honlapjának.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL
Érkezők: Fülöp Lóránd (romániai, FC Botosani – Románia), David Vanecek (cseh, Hearts – Skócia, szabadon igazolhatóként), Huszti András (Duna Aszfalt), Sós Bence (Fehérvár, kölcsön után végleg)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Csilus Ádám (Csákvár), Ezekiel Henty (?, nigériai, NK Osijek – Horvátország), Madarász Márk (?, ETO FC Győr), Molnár Gábor (?, Mezőkövesd), Antonio Perosevic (horvát, el-Ittihad Kalba – Egyesült Arab Emírségek), Prosser Dániel (?, DVTK), Tóth Balázs (Csákvár)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Skribek Alen
Kiszemeltek:
Távozók: Szécsi Márk (DVSC, kölcsön után végleg), Liridon Latifi (albán, FC Sheriff Tiraspol – Moldova), Rus Adrián (romániai, Fehérvár, legutóbb kölcsönben: Sepsi OSK – Románia)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Benedik Mioc (?, horvát, NK Osijek – Horvátország)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Braniszlav Danilovics (szerb, Diósgyőri VTK)

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
12 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
19 órája

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik