Női NB I: már nem veretlen a Fradi, MTK-siker a cséká duplájával

2018.11.29. 17:54
Elszenvedte első vereségét a listavezető Ferencváros a női labdarúgó NB I mostani idényében: az eddig hibátlan zöld-fehérek a címvédő MTK-tól kaptak ki hazai pályán 2–1-re.

A vendégek Pinczi Anita találataival már az első félidőben kétgólos előnybe kerültek: az MTK csapatkapitánya előbb tizenegyesből, majd fejjel volt eredményes, megszerezve első góljait az NB I mostani kiírásában. A 25. életévét két héttel ezelőtt betöltő szélső hátvéd 2017 októbere óta először duplázott a bajnokságban.Pinczi Anita találataival már az első félidőben kétgólos előnybe kerültek: az MTK csapatkapitánya előbb tizenegyesből, majd fejjel volt eredményes, megszerezve első góljait az NB I mostani kiírásában. A 25. életévét két héttel ezelőtt betöltő szélső hátvéd 2017 októbere óta először duplázott a bajnokságban.

A Ferencváros a második játékrész közepén Mosdóczi Evelin büntetőjével szépített, de a vereséget nem tudta elkerülni – viszont így is megnyugtató, nyolcpontos előnnyel várhatja a tavaszi folytatást. Az MTK a második helyen telel.

NŐI NB I
12. FORDULÓ

Ferencváros–MTK 1–2 (Mosdóczi 65. – 11-esből, ill. Pinczi 32., 40. – az elsőt 11-esből)