Női NB I: ezúttal három gólt lőtt, négyből négy győzelemnél az MTK

K. T. I.K. T. I.
2020.09.03. 19:57
Ismét magabiztosan nyert az MTK (Fotó: mtkhungaria.hu, archív)
Az MTK 3–0-ra megverte a Haladás-Viktóriát idegenben a női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában, ezzel őrzi százszázalékos mérlegét a ligában.

A három fordulót követően hibátlan mérleggel (ráadásul kapott gól nélkül) a tabella élén álló MTK már a mérkőzés elején megszerezte a vezetést, az ötös jobb csücskénél menteni igyekvő Horti Boglárka saját hálójába kotorta a labdát (0–1).

A fővárosi együttes végig mezőnyfölényben futballozott a három forduló alatt egy győzelmet, egy döntetlent és egy vereséget jegyző szombathelyiekkel szemben.

A 63. percben Kocsán Petra buktatása után Csányi Diána értékesített tizenegyesével duplázta meg a különbséget a vendégcsapat (0–2).

A 77. percben Tóth Barbara jobb oldali beadása után Pápai Emőke váltotta gólra az újabb MTK-ziccert, ezzel kialakítva a végeredményt (0–3).