nemzetisport.hu 2018.10.13 17:53 Frissítve: 2018.10.13 18:27

Női NB I: a szünet után hengerelt a Fradi; Süle Dóra 12. gólja

A női labdarúgó NB I 7. fordulójában a listavezető Ferencváros hazai pályán 5–0-ra kiütötte a magát a második félidő elejéig jól tartó Astrát.

A címvédő MTK ellen megszerezte idénybeli 12. gólját Süle Dóra – csapata összesen 16-nál jár! –, de a 20 éves győri támadó találata sem ért győzelmet.

NŐI LABDARÚGÓ NB I
7. FORDULÓ
MTK–ETO FC Győr 3–1 (Tóth B. 14., Demeter R. 76., Magyarics 88., ill. Süle D. 17.)
Ferencváros–Astra 5–0 (Fenyvesi E. 55., Kocsán 57., 68., Szabó V. 74., Csigi 86.)

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Feczkó Tamás: Ennyi labdát az elmúlt tíz fordulóban nem szórtunk el, mint az első tíz percben.

2018.10.20 13:44:13

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN

Hegedűs csodagólja döntött, megszakadt a Ferencváros 22 mérkőzéses bajnoki veretlensége.

2018.10.20 13:19:13

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY

Hátrányból fordítva győzedelmeskedett idegenben Kuttor Attila csapata.

2018.10.20 10:33:58

Labdarúgó NB I BERECZKY ATTILA

Már szinte mindenki elkönyvelte a döntetlent, ám Bódi Ádám elképesztő góljára senki sem számított.

2018.10.20 13:33:18

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS

Bognár sorozatban a harmadik bajnokiján volt eredményes – ezúttal egy nagy védelmi hiba után.