NB I: Rossi a koncentráció hiányát sajnálja a 4-2 után

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.05.11. 21:07
Marco Rossi, a Budapest Honvéd vezetőedzője az Újpest 4–2-es legyőzését követően a Sport TV-nek adott nyilatkozatában elmondta, az utolsó negyedóra koncentrációs megingását sajnálja, de összességében jó mérkőzést játszott együttese, amely kontrollálta a találkozót, és érvényesült az akarata a derbin.

„Ez volt a legjobb mérkőzésem, köszönöm Istennek és a családomnak, hogy összejött – mondta a Sport TV-nek a mérkőzést követően a mesterhármast szerző Leandro Martínez. – Nagyon örülök, hogy nyerni tudtunk, bízom benne, hogy Európa-liga-szereplést érő helyen tudunk végezni. Az Újpest az elején többet birtokolta a labdát, örülök neki, hogy kontratámadásokkal meg tudtuk bontani a védelmüket és hogy gólokkal tudtam segíteni a csapatomat."Leandro Martínez. – Nagyon örülök, hogy nyerni tudtunk, bízom benne, hogy Európa-liga-szereplést érő helyen tudunk végezni. Az Újpest az elején többet birtokolta a labdát, örülök neki, hogy kontratámadásokkal meg tudtuk bontani a védelmüket és hogy gólokkal tudtam segíteni a csapatomat."

„Jó mérkőzést játszottunk, kontrolláltuk az összecsapás nagy részét. Az ellenfélnek csak az utolsó 15 percben hagytunk lehetőséget. Ez az, amit mindig mondok a játékosoknak, hogy ha nem vagyunk koncentráltak és nem küzdünk százszázalékos erőbedobással, bármikor kaphatunk gólokat, és egyáltalán nem vagyok boldog, hogy a végén két gólt is kaptunk. Összességében egy jó mérkőzést játszottunk, érvényesült az akaratunk és örülni kell a győzelemnek" – nyilatkozta ezt már Marco Rossi, a kispestiek vezetőedzője, aki nem szeretné, ha a sikert követően bármelyik játékosa elszállna magától:

„Mindig tiszta fejjel, alázatosan kell játszanunk. Minden játékost, akár erővel is, a földön kell tartanunk, nem szabad senkinek elszállnia, hiszen, ahogy mondtam is, ha nem koncentrálunk százszázalékosan, bárki képes lehet ellenünk gólt lőni, úgyhogy erre nagyon oda kell figyelnünk."

Legfrissebb hírek

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Marco Rossi: Kazahsztán gyakorlatilag agresszív transzban játszotta végig a mérkőzést

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:45

Marco Rossi: A szurkolók megérdemlik, hogy közelről lássák a játékosokat

Magyar válogatott
2026.06.08. 18:52

Marco Rossi a bravúrokat bemutató Yaakobishvili Áront és a hibája után stabilan játszó Osváth Attilát is megdicsérte

Magyar válogatott
2026.06.05. 22:40

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.04. 23:47

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
2026.06.04. 23:41

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

Szoboszlaiék a jövő héten csatlakoznak a válogatotthoz

Magyar válogatott
2026.05.27. 09:24
Ezek is érdekelhetik