nemzetisport.hu 2018.12.18 15:50 Frissítve: 2018.12.20 20:06

NB I: két távozó és egy „érkező” a Kisvárdánál

A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda hivatalos honlapján közölte, hogy Délczeg Gergellyel új, másfél éves szerződést kötött, a nyáron érkezett Rácz Ferenc és az ukrán-grúz Temur Parcvanija pedig távozott.

A Kisvárda támadója, Délczeg Gergely a tavasszal Békéscsabán játszott meccsen szenvedett keresztszalag-szakadást, ami műtétet és hosszabb felépülést igényelt, közben pedig a szerződése is lejárt. Rehabilitációját Kisvárdán végezte, az utóbbi egy hónapban a csapattal edzett, és a napokban másfél évre szóló új szerződést írt alá.

Rácz Ferencet augusztusban szerződtette az együttes. Az első csapatban hazai pályán egyetlen meccsen sem játszott, idegenben is csak a gyöngyösi kupamérkőzésen (4–0) jutott szóhoz. A gárda szerződést bontott vele.

A másik távozó az ukrán-grúz védő, Temur Parcvanija szintén a nyáron érkezett, de csak az első négy bajnokin, valamint a szolnoki kupameccsen (1–0) jutott szóhoz.

A Kisvárda a téli szünetben 18 forduló után a kiesést jelentő 11. helyen áll.

2020.01.25 15:01:35

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Feczesin Róbert helyére szerződtettet új kilences, Bacsa Patrik öt perccel bemutatkozása után piros lapot kapott.

2020.01.25 13:26:40

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Feczkó Tamás csapata védőgólokkal fordított, és fontos győzelemmel kezdte az évet.

2020.01.25 13:19:44

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN, ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Honvéd zsinórban a hatodik bajnokiján is gólképtelen maradt a fehérváriakkal szemben.