NB I: két gólt lőtt a Fradinak, a fővárosba vinnék

2015.05.12. 13:44
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint egy csapatra való játékosnak jár le a szerződése az NB I-ben szereplő PMFC-nél. Közéjük tartozik a 26. fordulóban a Ferencváros ellen két gólt szerző Szatmári Lóránd is, akinek már van kérője.



A PMFC csapatkapitánya, Szatmári Lóránd a 26. fordulóban két gólt szerzett a Ferencváros ellen, ezzel kulcsszerepet játszott a bennmaradásért harcoló együttese pontszerzésében. A baranyaiak azóta nyertek Pápán, így a 15. helyezett Haladáshoz képest hatpontos előnyből várhatják a bajnoki hajrát.

Kérdés, hogy ha bennmarad a Pécs, milyen kerettel vághat neki a következő szezonnak, ugyanis legkevesebb nyolc játékosnak lejár a szerződése. Köztük a már említett Szatmárinak is.

Úgy tudjuk, iránta már van érdeklődés, korábbi csapata, az MTK lehet az egyik kérője. A fővárosi klubhoz közeli forrásokból úgy tudjuk, Garami József szakmai igazgató régóta szeretné átigazolni a középpályást, aki a 2009–2010-es idényben a Reggina kölcsönjátékosaként már szerepelt a fővárosiaknál.

A PMFC ügyvezetője, Győri János a Nemzeti Sport Online kérdésére elmondta, ahogy minden lejáró szerződésű futballistával, úgy Szatmárival is elkezdődtek a beszélgetések a jövőről, szeretnék megtartani a 26 éves csapatkapitányt.

A témával kapcsolatos hosszabb cikkünket itt olvashatja!



A PMFC csapatkapitánya, Szatmári Lóránd a 26. fordulóban két gólt szerzett a Ferencváros ellen, ezzel kulcsszerepet játszott a bennmaradásért harcoló együttese pontszerzésében. A baranyaiak azóta nyertek Pápán, így a 15. helyezett Haladáshoz képest hatpontos előnyből várhatják a bajnoki hajrát.

Kérdés, hogy ha bennmarad a Pécs, milyen kerettel vághat neki a következő szezonnak, ugyanis legkevesebb nyolc játékosnak lejár a szerződése. Köztük a már említett Szatmárinak is.

Úgy tudjuk, iránta már van érdeklődés, korábbi csapata, az MTK lehet az egyik kérője. A fővárosi klubhoz közeli forrásokból úgy tudjuk, Garami József szakmai igazgató régóta szeretné átigazolni a középpályást, aki a 2009–2010-es idényben a Reggina kölcsönjátékosaként már szerepelt a fővárosiaknál.

A PMFC ügyvezetője, Győri János a Nemzeti Sport Online kérdésére elmondta, ahogy minden lejáró szerződésű futballistával, úgy Szatmárival is elkezdődtek a beszélgetések a jövőről, szeretnék megtartani a 26 éves csapatkapitányt.

A témával kapcsolatos hosszabb cikkünket itt olvashatja!

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik