NB I: Kérdezzék meg Pintér Attilát a bíráskodásról! - Gomes

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.03.16. 21:06
Hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a Videoton a Győri ETO-tól a labdarúgó NB I 20. fordulójában. José Gomes, a székesfehérváriak vezetőedzője nem tudott szó nélkül elmenni a játékvezetés mellett, a győrieknél Horváth Ferenc pedig bérgyilkosokhoz hasonlította játékosait.



„Szeretném kikérni a magyar szövetség elnökének [Csányi Sándor – a szerk.] és Pintér Attila szövetségi kapitány véleményét arról, mi történt ma itt – mondta José Gomes, a Vidi trénere a Sport Tv kamerái előtt a lefújást követően. – Ismét azt láttam, hogy nem kaptunk meg egy jogos büntetőt nulla nullánál, a másik oldalon viszont épp ellenkezőleg. Ugyanaz a játékvezető fújt ma, aki a Debrecen elleni meccsünkön is hibázott. Kérem, kérdezzék meg az előbb említett két embert, mit gondolnak erről. Számomra világos, mi történt, de tisztelettel kérem, kérdezzék meg a két személyt.”

„Nagyon örülök, hogy sikerült szép győzelmet aratnunk egy ilyen jó csapat ellen. Jól játszottunk, abszolút megérdemelten nyertünk. Úgy éreztem, kézben tartottuk az első félidőt, a másodikban pedig azt kértem a srácoktól, ne kapkodják el a dolgokat, ne akarják eldönteni hamar a meccset. Játsszák ezt a stabil játékot, passzoljanak sokat, és biztosan lesz lehetőség később. Arra figyeljenek oda, hogy hideg fejjel, mint egy bérgyilkos, úgy játszanak, s ez valóban sikerült is” – értékelt Horváth Ferenc, a Győr szakvezetője.

„Szeretném kikérni a magyar szövetség elnökének [Csányi Sándor – a szerk.] és Pintér Attila szövetségi kapitány véleményét arról, mi történt ma itt – mondta José Gomes, a Vidi trénere a Sport Tv kamerái előtt a lefújást követően. – Ismét azt láttam, hogy nem kaptunk meg egy jogos büntetőt nulla nullánál, a másik oldalon viszont épp ellenkezőleg. Ugyanaz a játékvezető fújt ma, aki a Debrecen elleni meccsünkön is hibázott. Kérem, kérdezzék meg az előbb említett két embert, mit gondolnak erről. Számomra világos, mi történt, de tisztelettel kérem, kérdezzék meg a két személyt.”

„Nagyon örülök, hogy sikerült szép győzelmet aratnunk egy ilyen jó csapat ellen. Jól játszottunk, abszolút megérdemelten nyertünk. Úgy éreztem, kézben tartottuk az első félidőt, a másodikban pedig azt kértem a srácoktól, ne kapkodják el a dolgokat, ne akarják eldönteni hamar a meccset. Játsszák ezt a stabil játékot, passzoljanak sokat, és biztosan lesz lehetőség később. Arra figyeljenek oda, hogy hideg fejjel, mint egy bérgyilkos, úgy játszanak, s ez valóban sikerült is” – értékelt Horváth Ferenc, a Győr szakvezetője.

Legfrissebb hírek

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
21 órája

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik