Nem csillapodtak az indulatok az Újpest–Videoton bajnokit (2–2) követően, az öltözőfolyosóról kapott hírek szerint Ezekiel Henty neki akart rontani az újpesti Bojan Szankovicsnak.
A kétgólos előnyt elvesztő, a meccset kilenc emberrel befejező fehérváriak nigériai légiósát a saját csapattársai közül négyen fogták le.
Úgy tudjuk, az újpesti légiós rasszista sértést tett az afrikai játékosra.
A csatár ezt nehezen tűrte, s amikor kiszabadult a karok öleléséből, akkor – az újpestiektől kapott tájékoztatás szerint – szétrúgta az egyik öltöző ajtaját.
Íme, a szerencsétlenül járt ajtó (fölötte a régi címerrel):

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc
Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik




