NB I: hanggránát robbant Fehérváron, súlyos sérülés

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2020.01.25. 17:00
Az eddig rendelkezésre álló információk szerint Székesfehérváron 2020. január 25-én 15 óra körül, a labdarúgó-mérkőzés előtt egy budapesti férfi hanggránátot szeretett volna eldobni, azonban az a kezében felrobbant – írja a police.hu.

A helyszínre érkező mentők a férfit kórházba szállították, akinek súlyos, maradandó sérülése keletkezett. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja a pirotechnikai eszközzel történt jogsértés körülményeit – olvasható a közleményben.

A rendőrség nem pontosítja, milyen mérkőzés előtt történt a baleset, ám információink szerint a Mol Fehérvár–Bp. Honvéd meccsről van szó.

Képünk illusztráció (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)
Képünk illusztráció (Fotó: Ádám János/Észak-Magyarország)

 

Legfrissebb hírek

Beke büntetőjével a KTE legyőzte a Honvédot a 28. perctől folytatott mérkőzésen

Labdarúgó NB II
6 órája

Összefogtak az NB II-es klubok, vitatják a büntetések mértékét és a kötelező vasárnapi játéknapot is

Labdarúgó NB II
2025.09.15. 22:50

Újra élen a Honvéd, kikapott a KTE, már nem nyeretlen a Videoton – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:54

A Honvéd nyerte a rangadót, és az élre állt

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 19:35

A Honvéd Ajkán, a Vasas Karcagon kapott ki, a Csákvár állt a tabella élére – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.17. 21:00

A Honvéd meccse is képernyőre kerül az NB II 5. fordulójában az ETO halasztása miatt

Labdarúgó NB II
2025.08.15. 21:50

A Honvéd hibátlan, a Vidi nyeretlen maradt; a KTE megszerezte első pontjait – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 20:55

Felőrölte a Honvéd a mindenre elszánt Szentlőrincet

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 19:31
Ezek is érdekelhetik