I. SZ. 2019.10.07 16:40 Frissítve: 2019.10.07 19:56

Magyar Kupa: képernyőn az Újpest és a Vasas – időpontok

Az MLSZ nyilvánosságra hozta a labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójának pontos menetrendjét. A legjobb 32 közé kerülésért vívandó mérkőzések közül az Ajka–Újpest október 29-én, kedden 18 órakor lesz, a többit egy nappal később, szerdán játsszák.

Újra Pápáról közvetít az M4 Sport (Fotó: Penovác Károly/PK Napló)

 

A találkozók többségére 12.30-kor kerül sor.

Az M4 Sport ezúttal Veszprém megyére fókuszál, a keddi Ajka–Újpest mellett szerda este 20 órától a Pápa–Vasas találkozót közvetíti élőben.

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ), A 32 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
Október 29., kedd
18.00:
Ajka (NB II)–Újpest (Tv: M4 Sport)
Október 30., szerda
12.30: Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár
12.30: Kozármisleny (NB III)–Kisvárda
12.30: Budaörs (NB II)–ZTE
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd
12.30: Sényő (NB III)–Mezőkövesd
12.30: BKV Előre (NB III)–Ferencváros
12.30: FC Dabas (NB III)–DVTK
12.30: Maglód (Pest megyei I.)–Puskás Akadémia
12.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paks
12.30: Debreceni EAC (NB III)–MTK (NB II)
12.30: Tamási (Tolna megyei I.)–Monor (NB III)
12.30: Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: Nagybajom (Somogy megyei I.)–Dorog (NB II)
12.30: Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar megyei I.)–Siófok (NB II)
12.30: Szarvas (Békés megyei I.)–Balkány (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)
12.30: Mosonmagyaróvár (NB II)–Tállya (NB III)
12.30: Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác (NB II)
12.30: Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II)
12.30: Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)
12.30: Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II)
12.30: III. Kerületi TVE (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
12.30: Balatoni Vasas (Somogy megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
12.30: Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II)
12.30: Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III)
18.00: Tatabánya (Komárom-Esztergom megyei I.)–DVSC
18.00:
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafok (NB II)
18.00: Dunaújváros (NB III)–Nagykanizsa (NB III)
18.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II)
18.00: Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
18.00: Tiszakécske (NB II)–Kaposvár
20.00: Pápa (NB III)–Vasas (NB II) (Tv: M4 Sport)

2019.10.22 11:34:54

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

Ószeres Frici, az óbudai régiségkereskedő régi fradistaként harminc éve nem volt az Üllői úton – kivittük a Ferencváros–Újpestre.

2019.10.21 12:13:22

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

A hungáriás Kalmár Jenő az 5. percben ütközött a Fradi-kapus Amsel (Angyal) Ignáccal – nyílt töréssel vitték le a pályáról.

2019.10.21 00:18:41

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

2019.10.20 20:51:42

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Az edzőváltás mostanság olyan természetes a futballban, mint az, hogy a labdába levegőt kell fújni.