Ligakupa: öt gólt kaptak a Haladás fiataljai Győrben

2012.09.09. 18:46
A Győri ETO 5–1-re nyert a Haladás fiataljai ellen a Ligakupa A-csoportjának 2. fordulójában.

Miután az időpont-módosításnak köszönhetően a Ligakupa-meccs egybeesett a Haladás NB II-es csapatának bajnokijával, így Győrben az U19-es együttes lépett pályára. A szombathelyi fiatalok sokáig jól tartották magukat, de csak a 35. percig tudták megóvni kapujukat a góltól. Az ETO végül a papírformát érvényesítve 5–1-re nyerte meg a mérkőzést.

LIGAKUPA
A-CSOPORT, 2. FORDULÓ
GYŐRI ETO–HALADÁS 5–1 (1–0)
Győr, 600 néző. Vezette: Vad II I. (Erős, Gyürüsi)
GYŐR: Sztevanovics – Svec, Djordjevics, Takács Á., Dinjar – Strestík, Kamber, Pátkai (Dudás, a szünetben), Trajkovics (Völgyi, 68.) – Dina (Alekszidze, 56.), Kronaveter. Vezetőedző: Pintér Attila
HALADÁS: Jurak – Angyal, Jagodics B., Tóth D., Ambrus (Rácz B., 58.) – Fider, Németh M., Füredi P., Tóth L. – Dallos (Medgyes, a szünetben), Sándor A. (Rába, 77.). Edző: Simon Imre
G: Kronaveter (1–0) a 35., Tóth L. (1–1) az 54., Kronaveter (2–1) az 56., Dudás (3–1) a 61., Alekszidze (11-esből, 4–1) a 70., Strestík (5–1) a 74. percben