Ligakupa: négyet vágott a PAFC és a Szolnok

2013.09.11. 18:25
A labdarúgó Ligakupa második fordulójában a fél ötös kezdésű meccseken a Puskás Akadémia és a Szolnok is négy gólt szerezve nyert, előbbi a Szigetszentmiklóst győzte le 4–2-re, utóbbi a Békéscsabát 4–0-ra. Az E-csoportban a Dunaújváros és a Kozármisleny 1–1-re végzett.

LIGAKUPA, 2013–2014, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
SZOLNOKI MÁV–BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4–0 (1–0)
Tiszaligeti-stadion,
300 néző. V: Varga L. (Kelemen, Varga G.)
SZOLNOK: Tóth Z. – Papizsanszkij (Pintér L., a szünetben), Antal, Balaskó Cs., Rokszin – Grúz, Kállai – Faggyas, Magos (Katona B., 69.), Mundi (Vári, a szünetben) – Szepessy R. Vezetőedző: Kis Károly
BÉKÉSCSABA: Scekic – Mészáros L., Radványi (Albert I., 70.), Juhász Gy., Horváth T. – Balogh M., Soós, Pozsár (Kondor, 68.), Leucuta – Pantovic, Voiculet (Király P., 54.) Vezetőedző: Komjáti András
Gólszerző: Antal (1–0) a 39., Szepessy R. (2–0) a 64., Faggyas (3–0) a 80., Katona B. (4–0) a 84. percbenLIGAKUPA, 2013–2014, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano–Újpest FC 18.00

D-CSOPORT
PUSKÁS AKADÉMIA–SZTK-ERIMA 4–2 (1–0)
Felcsút
, 150 néző. V: Szilasi (Takács G., Aradi)
PUSKÁS AKADÉMIA: Hajúch – Vachtler, Vaszicsku, Papucsek, Nagy Zs. – M. Luque, U. Nikolics (Spandler, 49.), Bertus – Molnár T. (Gajdos, 81.), Zsolnai, Baracskai (Illés G., 62.) Vezetőedző: Benczés Miklós
SZIGETSZENTMIKLÓS: Sánta A. – Balogh M. (Puskás G., 60.), Sz. Jakovljevics, Ducic – Barna Zs., Csikortás (Kvekveskiri, 75.) – Farkas A., Bonifert, Khous, – Pilavdzic (Kollega, 60.), Takács T. Vezetőedző: Zoran Kuntics
Gólszerző: Baracskai (1–0) a 4., Molnár T. (2–0) az 50., Zsolnai (3–0) a 61., Bonifert (3–1) a 68., Takács T. (3–2) a 71., Zsolnai (4–2) a 81. percben

Budapest Honvéd–Cegléd 18.00

E-CSOPORT
DUNAÚJVÁROS-PASE–KOZÁRMISLENY 1–1 (0–1)
Dunaújváros
, 650 néző. V: Veizer R. (Berettyán P., Kis Z.)
DUNAÚJVÁROS: Bartus – Villám, Burucz, Farkas V. (Beleuc, 11.), Szalánczi (Csehi T., a szünetben) – Micskó, Böőr, Kocsis G. – Birtalan, Sitku, Perovic (Sóron, 72.) Vezetőedző: Dobos Barna
KOZÁRMISLENY: Molnár P. – Kovács T., Vattai, Fenyvesi – Vég (Kovács D., 72.), Vituska, Szabó B. (Nagy E., 53.), Zsdrál, Turi – Tóth A., Nagy M. K. Vezetőedző: Szabó Zsolt
Gólszerző: Nagy M. K. (11-esből, 0–1) a 29., Perovic (1–1) a 48. percben