Ligakupa: a Pápa négy góllal nyert Kecskeméten

2014.02.22. 15:11
A Pápa magabiztos, 5–1-es győzelmet aratott Kecskemét otthonában a Ligakupa nyolcaddöntős párharcának első, szombati mérkőzésén, így fél lábbal már a nyolc között érezheti magát.

LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
KTE-PHOENIX MECANO–LOMBARD PÁPA 1–5 (0–3)
Kecskemét, 200 néző. V: Takács J. (L. Tóth, Kulcsár J.)
KECSKEMÉT: Polekszics – Póti (Forró, a szünetben), Karan, Varga R., Farkas A. – Nagy P., Szavics (Balázs Zs., a szünetben), Patvaros – Pekár, Simon A. (Pavicsevics, 59.), Gréczi. Vezetőedző: Bekő Balázs
LOMBARD: Szűcs L. – Tóth G., Struhár, Németh M., Présinger – Tajthy (Nagy T., a szünetben), Sekour – Király B. (Kulcsár K., 68.), Orosz M., Eszlátyi – Kenesei K. (Griffiths, a szünetben). Vezetőedző: Tóth Bálint
Gólszerző: Kenesei K. (11-esből, 0–1) az 5., Tóth G. (0–2) a 34., Kenesei K. (0–3) a 40., Tóth G. (0–4) a 47., Balázs Zs. (1–4) a 76., Orosz M. (1–5) a 78. percben