Ligakupa: a Kaposvár hazai pályán győzte le a Pápát

2012.12.07. 15:16
A Kaposvár végzett a Ligakupa C-csoportjának harmadik helyén, miután a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzésen 2–1-re legyőzte a Lombard Pápát.

Rodenbücher István góljával még a vendégek vezettek, de szünet után Bőle Lukács és Horváth Árpád révén fordított a somogyi együttes. A pápaiak tíz emberrel fejezték be a meccset, miután a játékvezető a 88. percben kiállította Rodenbüchert.

A találkozónak nem volt különösebb tétje, hiszen a Pápa már korábban továbbjutott, míg a Kaposvárnak erre nem maradt esélye.

LIGAKUPA
C-CSOPORT, 4. FORDULÓ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI–LOMBARD PÁPA 2–1 (0–1)
Kaposvár, 150 néző. Vezette: Pintér Cs. (Huszár B., Kóbor)
KAPOSVÁR: Rusák – Földes M., Vadas, Zmukics, Laczkó D. (Böjte, a szünetben) – Fenyvesi – Kirchner (Katona Gy., 55.), Böröczky, Böle – Házi, Horváth Á. (Caccamo, 71.). Vezetőedző: Prukner László
LOMBARD: Markek – Enyingi, Tóth G., Rodenbücher, Németh M. – Dóczi, Gröber – Király B., Eszlátyi I. (Présinger, 75.), Cekulajevs – Seye. Vezetőedző: Zsivóczky Gyula
Gólszerző: Rodenbücher (11-esből, 0–1) a 12., Bőle (11-esből, 1–1) az 50., Horváth Á. (2–1) az 58. percben
Kiállítva: Rodenbücher (második sárga lap után) a 83. percben