Ligakupa: a Fradi maradt százszázalékos a D-csoportban

2012.09.09. 20:41
A Ferencváros labdarúgócsapata maradt százszázalékos a Ligakupa D-csoportjában, miután hazai pályán 2–1-re legyőzte a KTE-Phoenix Mecanót.
Az első fordulóban a Fradi az MTK-t, a Kecskemét a Szolnokot győzte le. A két csapat erős összeállításban kezdte az egymás elleni meccsét, a Fradi igyekezett irányítani a játékot, és a 28. percben Somália pattogós lövésével szerezte meg a vezetést. A szünet előtt egy védelmi megingást kihasználva Balázs Zsolt révén azonban egyenlített a KTE. A második félidőben Böde Dániel egy kecskeméti labdavesztést követő egyéni akcióból ismét a hazaiakat juttatta előnyhöz. A folytatásban idegessé vált a találkozó, a játékvezető Mohl Dávidot kiállította, az eredmény azonban már nem változott.

LIGAKUPA
D-CSOPORT, 2. FORDULÓ
FERENCVÁROS–KTE-PHOENIX MECANO 2–1 (1–1)
Albert-stadion, 500 néző. Vezette: Andó-Szabó (Kispál, Szalai D.)
FERENCVÁROS: Kunsági – Jovanovic, Otten, Klein, Grúz – Csukics, Józsi – Somália (Busai, 87.) Böde, Orosz M. – Máté J. (Ionescu, 59.). Vezetőedző: Ricardo Moniz
KECSKEMÉT: Antal – Koszó, Vaskó, Balogh B., Sós – Ramos, Szavics – Litsingi (Pekár, 75.), Balázs Zs. (Tarabai, 62.), Mohl – Jorginho. Vezetőedző: Török László
Gólszerző: Somália (1–0) a 28., Balázs Zs. (1–1) a 43., Böde (2–1) a 66. percben
Kiállítva: Mohl (belerúgott a földön fekvő Csukicsba) a 74. percben