Ligakupa: a biztos továbbjutó Lombard a ZTE ellen is nyert

2012.12.04. 15:11
A labdarúgó Ligakupa C-csoportjának hatodik fordulójában a legrosszabb esetben is csoportmásodik Lombard FC minimális különbségű győzelmet aratott a továbbjutási esélyeit már korábban elveszítő Zalaegerszeg otthonában.
LABDARÚGÓ LIGAKUPA
C-CSOPORT
ZTE FC–LOMBARD PÁPA 1–2 (0–1)
Zalaegerszeg, 100 néző. Vezette: Kovács J. Z. (Viszokai L., Becséri G.)
ZTE: Penksa – Mavolo, Kovács G., Milas, Hajdú N. – Simonfalvi (Kovács L., 51.), Horváth L. (Potyi, a szünetben) – Babati, Szegleti, Jasarevics – Krajczár (Bíró A., a szünetben). Vezetőedző: Preisinger Sándor
PÁPA: Nacsa – Nagy S., Tóth G., Rodenbücher, Németh M. – Sekour (Grőber, 67.), Dóczi – Arsics, Király B., Eszlátyi (Victor, 51.) – Cekulajevs. Vezetőedző: Zsivóczky Gyula
Gólszerző: Sekour (0–1) a 43., Király B. (0–2) az 54., Bíró A. (1–2) az 59. percben