NB I: a Kecskemét három góllal nyert a Debrecen ellen

2011.03.04. 18:51
Címkék
A labdarúgó NB I 18. fordulójának nyitó mérkőzésén a Debrecen a Kecskemét otthonába látogatott. Zdenek Scasny valószínűleg nem ilyen bajnoki debütálásra számított, csapata öt perc alatt hármat kapott az első félidőben. A Loki tulajdonképpen saját magát verte meg, miután egymás után összehozott két tizenegyest, majd pedig a télen szerződtetett Eugéne Salamiról a Debrecen kapujába pattant a labda. A meccs krónikájához tartozik, hogy Kabát Péter büntetőt rontott a második játékrészben.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi csapatot

Kézilabda
5 perce

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
11 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
16 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
38 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
40 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
46 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
1 órája

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik