Honvéd: bombát találtak a Bozsik-stadionban

2019.04.04. 18:39
Második világháborús bombát találtak a Bozsik-stadionban az új létesítmény építése során – adta hírül a Budapest Honvéd hivatalos honlapja.

Az angol szerkezetű, 250 kilós második világháborús bombára a munkálatok során bukkantak rá a dolgozók.

A bombát a hátsó, a temető felőli edzőpályán találták, a tervek szerint a jövő héten emelik ki, és hatástalanítják. További információt egyelőre nem közölt a klub.

Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35

Melyik fővárosi csapaté lesz az aranyérem az NB II-ben?

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 08:18
Ezek is érdekelhetik