Haladás: a Kaposvár korábbi szerb légiósa Szombathelyen folytatja

2010.08.30. 11:18
Címkék
A Szombathelyi Haladás labdarúgócsapata hivatalos honlapján közölte, megállapodott a korábban Kaposváron futballozó szerb Nemanja Obricccsal, aki kétéves szerződést kötött Csertői Aurél csapatával.

A 26 éves szerb középpályás, Nemanja Obrics szombaton a helyszínen tekintette meg a Haladás–Paks mérkőzést, ma pedig kétéves szerződést kötött a szombathelyi csapattal.

Obrics 2007 és 2009 között játszott Kaposváron, 37 bajnoki meccsen három gólt szerzett. A középpályás ma már részt vesz a Haladás edzésén, a következő bajnoki fordulóban Kecskeméten pedig már pályára is léphet. A futballista legutóbb a szerb másodosztályú Mladi Radnik csapatát erősítette a Red Star Beograd kölcsönjátékosaként. A belgrádiak a kölcsönszerződés lejártával sem számítottak rá, így kerülhetett Szombathelyre.

A csapattal kapcsolatos hír, hogy megérkezett és kétnapos próbajátékon vesz részt a 29 éves, kétszeres szlovák válogatott Fodrek Branislav, aki legutóbb az MFK Petrzalka együttesében játszott.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Red Bull Four 2 Score: csere nélkül is állta a sarat, és továbbjutott a Dominators Torontóban

Minden más foci
4 perce

Először két magyar továbbjutó a Hungarian Darts Trophy történetében

Egyéb egyéni
7 órája

Megszoksz vagy megszöksz – Tóth Alex élvezi a Premier League-stílust; Matija Ljujics második, erőből megütött szervája

E-újság
7 órája

Cselgáncs Grand Slam: győzelem nélkül az első napon Lausanne-ban

Egyéb egyéni
7 órája

Cristiano Ronaldo győztes gólt szerzett, negyedszer is nyert az Al-Naszr

Minden más foci
7 órája

Kikapott az Alavéstől, továbbra is nyeretlen a Villarreal a La Ligában

Spanyol labdarúgás
7 órája

Valahol Európában – Moncz Attila publicisztikája

Minden más foci
7 órája

Huszonnégy óra csoda – Borbola Bence jegyzete

Európa-liga
8 órája