A labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO hivatalos honlapjának beszámolója szerint a kölcsönből visszatért Zámbó Bence, Zoran Supics, Djordje Csetkovics és a kapus Molnár Péter is együtt edzett a csapattal, ahogy a korábban sérüléssel bajlódó Mihai Nicorec, Szabó Ottó és Tokody Tibor is.
Egyedül Berde István bajlódik sérüléssel, aki térdműtétje után lábadozik, míg Kiss Máté, Koltai Tamás, Jarmo Ahjupera és Nagy Ádám további pihenőt kapott.
Együtt edzett a csapattal a fiatal Windecker József és az eddig a B-csapatot erősítő 25 éves Nyári Tibor.
Az ETO szombaton felkészülési mérkőzést játszik a Hartberg ellen.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban
Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00
Ezek is érdekelhetik





