Győr: a Feyenoordhoz utazik próbajátékra az ETO tehetsége

Vágólapra másolva!
2012.10.08. 13:41
Címkék
Október 11-én a holland élvonalbeli Feyenoordhoz utazik próbajátékra Kalmár Zsolt, a Győri ETO U19-es labdarúgócsapatának középpályása. Vörösbaranyi József, a játékos menedzsere szerint nagy lehetőség ez az ifjú futballistának.

„Kiváló lehetőség ez neki sport- és tanulmányi szempontból is – kezdte a nemzetközi játékosügynök, Vörösbaranyi József a kisalfold.hu-nak. – Tehetséges futballista és olyan tapasztalatokat gyűjthet kint, amelyek a későbbiekben nagy hasznára lehetnek. Utánpótlástéren Hollandiában az egyik legprofibb klub a Feyenoord. Zsolt remek teljesítményt nyújt a korosztályos válogatottban is, minden esélye megvan arra, hogy egy eredményekben gazdag sportkarriert fusson be.”Vörösbaranyi József a kisalfold.hu-nak. – Tehetséges futballista és olyan tapasztalatokat gyűjthet kint, amelyek a későbbiekben nagy hasznára lehetnek. Utánpótlástéren Hollandiában az egyik legprofibb klub a Feyenoord. Zsolt remek teljesítményt nyújt a korosztályos válogatottban is, minden esélye megvan arra, hogy egy eredményekben gazdag sportkarriert fusson be.”

Kalmár Zsolt már nagyon várja, hogy megmutathassa futballtudását az egyik legpatinásabb holland klubnál, a Feyenoordnál.

„„Nagyon örülök, szeretnék élni is a lehetőséggel. Ez nem mindennapi esély a számomra. Amúgy is ki akartam magam próbálni külföldön, ha úgy hozza a sors, egyszer majd szeretnék kint futballozni. Ennek érdekében mindent megteszek, megpróbálom a legjobb formámat mutatni. Egy álom válna valóra, ha ez egyszer összejön” – mondta a fiatal futballista, aki a korosztályos válogatottal augusztus végén Csehországban szerepelt, ahol a torna legjobb játékosa lett.

Legfrissebb hírek

Sporttörténelmet írhat a norvég, aki Michael Phelps mögé léphet az örökranglistán

Téli sportok
23 perce

Idén is lesz jet-ski Eb-futam Magyarországon

Egyéb egyéni
49 perce

Madaras Norbert: Az egyén soha, egyetlen pillanatig sem gondolhatja, hogy a csapat felett áll

Vízilabda
55 perce

Újra rájátszásban a Fradi – összeállítás az El-alapszakasz nyolc mérkőzéséből

Képes Sport
1 órája

Turkuban megműtötték a DVTK válogatott védőjét

Labdarúgó NB I
1 órája

Humphries összehozta az év első tévés kilencnyilasát – videó

Egyéb egyéni
1 órája

A németek visszavágnának Dániának a férfi kézilabda Eb-döntőben

Kézilabda
1 órája

Liu Shaoang már Kínának nyerhet aranyérmet a téli olimpián

Téli sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik